Як поставити інший двигун.

Багато автовласників стикаються з необхідністю заміни будь-яких запчастин. Як правило, з цим може впоратися кожен. А для того щоб поставити інший двигун , будуть потрібні деякі знання не тільки механіки, але і етапів проведення роботи.
Інструкція
1
Зніміть навісне обладнання, потім ресивер, рампу і вихлопної колектор. Поставте двигун на рідні кріплення, з'єднайте з КПП (можливо буде потрібно заміна стартера тому що він має деякі відмінності, або слід завчасно замінити ряд передач і ГП). Через різницю в розмірах картера зчеплення виникнуть проблеми з його установкою. Для цього замініть маховик і поставте зчеплення. Або віднесіть маховик і новий вінець токарю, який його проточили і напрессуйте вінець, що заодно полегшить деталь.
2
Купіть рампу старого зразка з обратку, щоб уникнути проблем зі зміною бензонасоса і прокладанням нової паливної магістралі. Встановлюючи ресивер, що не закріплюйте його, а спочатку просуньте рампу з форсунками, вставте їх в колодязі і прикрутіть рампу, і після цього ставте ресивер на місце і прикрутіть його.
3
Встановіть на місце навісне обладнання і займіться проводкою. Можна залишити рідну котушку запалювання, замінивши лише високовольтні дроти. Наростите проводку на управління форсунками і на датчик фази приблизно на 40 см. Виведіть дроти на датчики тиску масла.
4
Замініть вихлопної колектор з каталізатором і відрегулюйте систему охолодження.
5
Встановіть генератор на рідній кронштейн, ремінь так же залиште колишній. Зробіть прошивку і калібрування форсунок в автосервісі. Декоративну кришку двигуна теж можна залишити, трохи підрізавши спереду.
6
Залежно від типу двигуна необхідних змін і доробок може бути як більше, так і менше. Головне, щоб затрачені час та кошти принесли бажаний результат.