Як зробити будиночок для кошеняти. Як зробити ногтіточку для кошенят.

В вашому домі з'явилося домашню тварину. Навіть якщо це маленький пухнастий кошеня, він повинен мати своє місце в квартирі, де відпочиватиме, спати, нікому не заважаючи. Будиночок для кошеняти повинен складатися з трьох частин. Для його виготовлення потрібні терпіння і деякий навик.
Вам знадобиться
  • - теплий натуральний матеріал;
  • - поролон;
  • - висока дощечка;
  • - натуральний грубий матеріал (льон, мішковина);
  • - іграшки для кошенят.
Інструкція
1
Спальне место.Самое головне - це спальне місце, воно займає найбільше простору. Буде краще, якщо ви розташуєте його на підлозі. Маленькому кошеняті буде проблематично забиратися високо. Кішки дуже люблять маленькі закриті простори, коробочки, ящики плательного шафи. Можна зробити кошеняті закритий будиночок з дахом. В темному і теплому просторі йому буде затишно і комфортно. Будиночок може бути з флісу або оксамиту, в'язаний або звалений з вовни. Уникайте синтетичних, що колються матеріалів, вибирайте те, що дає тепло. Найкраще вшити в будиночок м'яку подушечку зі знімним чохлом, який можна буде прати раз на місяць.
2
Когтеточка.В будиночку обов'язково повинна бути когтеточка, до якої малюка необхідно привчати з дитинства, з перших позовів загострити кігтики. Краще, якщо когтеточка буде «прибудована» до будиночка-місцю. Наприклад, як труба. Вона повинна бути високою і обтягнута грубою тканиною, яку приємно «побилися» - льон, мішковина. Можна зробити на кінці когтеточки площадку. Кішки люблять забиратися вгору і роздивлятися що відбувається внизу. Там вони відчувають себе в безпеці. Когтеточка повинна бути міцною, якщо вона швидко зіпсується, кошеня може не відразу звикнути до запаху інший, тому почати тренуватися на ваших меблів.
3
Ігрушкі.Котята дуже люблять грати. Саме так вони пізнають навколишній світ і розвивають свої природні інстинкти, тренують м'язи, стають спритними і впевненими. Хвостаті малюки люблять все, що дзвенить, шарудить і бовтається. Іграшки можна розташувати на когтеточке, додатково залучаючи інтерес кошеня до неї, а також на майданчику, якій когтеточка закінчується. Обов'язково розмістіть там найпростішу і найулюбленішу кошенятами іграшку - бантик на мотузочці, він може не діставати до підлоги, вільно теліпаючись в повітрі, зацікавлюючи і залучаючи до гру. Не забудьте про пір'ячко і м'ячики, а також іграшкових мишок, яких можна купити в будь-якому зоомагазині.