Як розташувати до себе співрозмовника.

Життя в сучасному світі неможлива без щоденного спілкування зі знайомими і незнайомими людьми. Будь-яка ділова зустріч або звичайна бесіда закінчиться невдачею, якщо ви не змогли розташувати до собі співрозмовника. Деяким відразу вдається викликати довіру і симпатію, а інші болісно довго не можуть завоювати добру прихильність до собі . Існує безліч прийомів, здатних допомогти в спілкуванні з людьми.
Інструкція
1
Звертаючись до співрозмовника з привітанням, назвіть його по імені-по батькові. Даний метод створює позитивний настрій. Продовжуючи бесіду, не забувайте звертатися до візаві по імені-по батькові.
2
Не менш важливо при розмові привітно усміхатися. Це необхідно, щоб викликати позитивні емоції. Посмішка повинна бути доречною по ходу бесіди: вітальній, підбадьорюючий, співчутливої.
3
Особливе місце в спілкуванні належить компліменту. Це універсальний і дієвий інструмент для того, щоб розташувати співрозмовника до собі . До комплементу всі ставляться прихильно, так як приємно почути про собі хороше. Не плутайте комплімент з лестощами. Підлесник здатний сильно перебільшувати гідності співрозмовника. На комплімент людина обов'язково вам посміхнеться. Важливо, щоб комплімент не суперечив дійсності занадто сильно. Наприклад, хворий не може виглядати прекрасно. Бажання підтримати його можна виразити нейтральними словами.
4
Наступне, що допоможе вам розташувати до собі співрозмовника - це вміння слухати. Хто слухає людина завжди виявиться в більш виграшному становищі, оскільки може впливати на процес спілкування в подальшому. Ваша здатність слухати людину, можливо, сприятливо відіб'ється на вашому бізнесі. Слухаючи співрозмовника, намагайтеся не відволікатися.
5
Важливий елемент, що допомагає досягти розташування до собі - ваш погляд. Говоріть і слухайте співрозмовника, дивлячись йому в очі. Відволікатися на інший предмет поглядом можна кожні десять секунд, через дві-три секунди знову спрямовуючи увагу на візаві.
6
Під час бесіди вас будуть краще сприймати, якщо ви знаходитесь поруч і трохи сбоку.Воспользуйтесь даними методами і ваша мета - привернути до собі співрозмовника, буде досягнута.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z3x_7CncskE