Як слід варити айву. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Айва ароматна, але вельми жорстка і тверда, а її кислий смак викликає оскому на зубах. При цьому в її плодах міститься багато корисних речовин і вітамінів. Найбільш переважно вживати подібну ягоду в вареному вигляді. Вона зберігає свій неповторний, тонкий аромат і вітаміни, але набуває приємний смак.

Яку підготовку провести, перш ніж варити айву? Перед тим, як варити айву, її промивають, а в ряді випадків з плодів знімають кожурку. Ретельно вирізають серцевину з насінням, а потім розрізають ягоди на дольки. Наступний етап - бланшування плодів айви в окропі протягом 25 хвилин. Саме стільки часу потрібно, щоб ягода стала мягкой.Кстаті кажучи, зрізану шкірку доцільно зварити в невеликому обсязі цукрового сиропу. Він придбає ніжний аромат і гарний смак, а значить, після проціджування його можна додати в варення.

Як краще варити айву?

Після бланшування шматочків айви відвар зливають, проціджують через марлю або сито , а потім додають в нього цукор з розрахунку - 800 г на 3 склянки відвару. Суміш доводять до кипіння, періодично помішуючи. Далі каструлю з готовим сиропом знімають з вогню, засипають в неї шматочки айви і залишають осторонь на кілька годин. Через зазначений час сироп з ягодами доводять знову до кипіння, варять не більше 5 хвилин і знову відставляють убік на пару годин. Процедуру повторюють ще раз, після чого варять до готовності. В кінці кулінарної операції додають у варення лимонну кислоту, що запобігає засахаривание продукта.Такой рецепт дозволяє дуже смачно зварити айву, хоча і є трудомістким. Готове варення виходить незвичайно ароматним, має приємний кисло-солодким смаком, а скибочки айви залишаються щільними, але м'якими, відрізняються дивовижною прозрачностью.На Сході ці плоди готують з волоськими горіхами. Часточки ягід опускають в киплячий сироп, приготовлений з розрахунку 400 г цукру, 1 склянка води на 1 кг айви. Після п'ятихвилинної варіння каструлю знімають з вогню і залишають на ніч. Потім процедуру повторюють двічі. Під час заключного етапу в варення додається ванілін, подрібнені волоські горіхи і розрізаний на дольки лимон. Готовий продукт набуває вишуканий, пікантний смак.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k6BQAh3nfiY