Як стригти машинкою для волосся. Як підстригти під машинку під 12.

Підстригти чоловіка або дитини можна і в домашніх умовах, не витрачаючи гроші на стрижку в перукарнях. Якщо вдома у вас є машинка для стрижки волосся , то це не складе великої праці. Головне - знати, як це зробити правильно, щоб зачіска вийшла на совість.
Інструкція
1
Перед початком роботи необхідно розчесати волосся и, так як вони ростуть у природному напрямку. Причісуйте від скроні до вуха, від тімені в бік лоба, ззаду у напрямку до шиї. Почніть стрижку з чола. Якщо волосся и дуже довгі, начешіть їх на лоб. Пасма підніміть гребінцем і встановіть машинку у початку зростання волосся . Чоловічу коротку стрижку виконуйте на сухі волосся и. При цьому використовуйте найбільшу насадку. Машинку вводите в волосся и проти їхнього росту. Вести машинку треба, притискаючи до поверхні голови, але кут не міняючи. Гребінець при стрижці тримаєте в лівій руці, так вам буде зручніше. Волосся стригите смугами. Якщо стрижку почали з чола, то перша смуга повинна проходити посередині голови. Друга - поряд з першою, а третя і четверта, відповідно, у лівого вуха.
2
Коли будете починати стригти потилицю, то використовуйте меншу насадку. Приміром, якщо ви стригли спочатку насадкою в 12 мм, то потім візьміть насадку 9 мм. Почніть стрижку знизу і ведіть машинку вгору. Спочатку тримаєте інструмент щільно прилеглим до голови, у тімені злегка відривайте від голови.
3
Для скронь візьміть насадку 6 мм. При цьому потрібно розчісувати волосся и в різних напрямках. У верхній частині вух одні ростуть в сторону шиї, а інші - в сторону скроні, тому напрямок машинки потрібно міняти, щоб направити її проти росту волосся . Для зручності можете відігнути край вуха лівою рукою. Потім зніміть насадку. Машинкою зробіть плавний перехід від коротких волосся до тих, що підстрижені перед цим. Так само зробіть біля скронь, за вухами і поблизу шиї.
Зверніть увагу
Не використовуйте машинку, якщо пошкоджена шкіра на голові або якщо є родимі плями або захворювання шкіри (висип, вугрі, бородавки і т.д.)
Корисна порада
Після роботи з машинкою смахніте з неї все волоски щіточкою і протріть вологою ганчірочкою.