Як розділити картинку на рівні частини.

Розрізування ілюстрацій на рівні частини, завдання не особливо складна, але досить копітка і віднімає багато часу. Особливо якщо виконувати її «вручну». На щастя, Adobe Photoshop дозволяє розрізати ілюстрацію на будь-яку кількість рівних частин автоматично. Причому буквально за лічені секунди і з високою точністю.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop 7 або вище
Інструкція
1
Відкрийте зображення, яке ви плануєте розрізати (Ctrl + O). Коли файл відкриється, переконайтеся, що навколо зображення достатньо робочої області сірого кольору. Це вільний простір зробить простіше наступний крок.
2
Виберіть інструмент «Раскройка» (клавіша K). Він відзначений червоним кружком на скріншоті, і з його допомогою виділіть зображення. Підведіть інструмент до верхнього правого кута (ось тут сіре простір і стане в нагоді - сміливо «захопіть зайвого» вийшовши за межі картинки) і потягніть вниз по діагоналі в нижній лівий кут. При цьому не забувайте утримувати ліву кнопку миші.Еслі ви все зробите правильно, навколо зображення з'явитися тонка рамка, а в верхньому правому кутку - ярлик синього кольору з номером «01».
3
З контекстного меню виберіть «Розділити фрагмент» (в англомовній версії «Divide Slice»). Щоб відкрити контекстне меню, просто клацніть у межах зображення правою кнопкою миші.
4
У результаті повинно відкритися вікно, схоже на те, яке зображено на скріншоті. Це вікно розділено на дві області: «розділити по-горизонталі» і «розділити по вертикалі». Щоб отримати доступ до опцій, потрібно поставити галочки поруч з відповідними пунктами.
5
Існує дві можливості розрізання картинки на рівні частини. Ви можете задати або кількість необхідних на виході частин, і тоді програма самостійно розрахує розмір кожного з фрагментів, або ви можете задати розмір фрагментів, і в цьому випадку програма самостійно розрахує їх колічество.В даному прикладі, картинка буде розрізана по-горизонталі на три частини , і на три частини по-вертикалі. Таким чином, всього вийде 9 фрагментов.Задайте необхідні параметри раскройки (або кількість фрагментів, або їх розмір в пікселях) і натисніть "ОК" щоб прийняти зміни.
6
Більше нічого робити не потрібно. Достатньо лише зберегти вже розрізану на рівні частини картинку . У більшості випадків рекомендується зберігати зображення як «для Web і пристроїв» в форматі jpg.На виході ви отримаєте задану кількість фрагментів - кожен в окремому файлі. За замовчуванням всі вони поміщаються в папку «images», яку Photoshop створює автоматично. Всі файли успадковують ім'я оригінального зображення, до якого додається порядковий номер (* _01, * _02, * _03 і так далі).