Як з'єднати комп'ютер і ноутбук в мережу. кабель для передачі даних з комп'ютера на комп'ютер.

Для більшості сімей наявність декількох комп'ютерів або ноутбуків вже давно стало нормою. Не дивно, що у багатьох виникає бажання об'єднати всі подібні пристрої в локальну мережу . Іноді це роблять для зручності передачі даних між комп'ютерами, іноді - для забезпечення доступу в інтернет одночасно з усіх пристроїв.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптер
  • Wi-Fi роутер
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Якщо ви маєте справу з комп'ютером і ноутбуком, та найвірніше рішення - створити бездротову мережу Wi-Fi. Для цього є два варіанти: встановити в комп'ютер адаптер або придбати Wi-Fi роутер.
2
Якщо ви вибрали економний варіант і вирішили придбати адаптер Wi-Fi, то знайте: буває два типи подібних пристроїв. Це можуть бути Wi-Fi адаптери з USB або PCI портами. Принцип і якість роботи у них ідентичні, але USB-адаптер простіше встановлювати. Підключіть адаптер до комп'ютера і встановіть всі необхідні драйвери і програмне забезпечення. Відкрийте управління мережевими підключеннями і виберіть пункт "Налаштування нового підключення або мережі». Виберіть пункт "Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер» в наступному вікні. Далі дотримуйтеся покрокової інструкції для створення мережі.
3
Якщо ж ви вирішили придбати Wi-Fi роутер, то ваші дії будуть наступними: - Підключіть роутер до комп'ютера за допомогою мережевого кабеля.- Включіть в роутере режим точки доступу Wi-Fi.- Підключіть ноутбук до роутера по каналу Wi -Fi.
У тій ситуації, коли у вашому розпорядженні є комп'ютер і ноутбук, рекомендують створювати комбіновану локальну мережу. Для цієї мети вам буде потрібно Wi-Fi роутер (маршрутизатор).
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть підходящий Wi-Fi маршрутизатор. Для цього з'ясуйте характеристики бездротового адаптера вашого ноутбука. У тому випадку, якщо у вас відсутній інструкція до ноутбука, подивіться потрібну інформацію на офіційному сайті виробника вашого ноутбука або даного мережевого адаптера.
2
Зверніть особливу увагу на протоколи безпеки і види передачі радіосигналу, з якими працюють купується маршрутизатор і бездротової адаптер ноутбука.
3
Підключіть Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму. Увімкніть обладнання. Знайдіть на корпусі канал WAN (DSL, Internet). Підключіть до нього кабель з'єднання з інтернетом.
4
Знайдіть порт Ethernet (LAN). З'єднайте його з мережним адаптером стаціонарного комп'ютера. Увімкніть цей ПК і запустіть браузер. Відкрийте керівництво користувача для Wi-Fi маршрутизатора. З'ясуйте стандартний IP-адреса цього пристрою. Введіть це значення в адресний рядок браузера.
5
На екрані монітора відобразиться web-інтерфейс налаштувань обладнання. Відкрийте меню «Налаштування мережі» (WAN, Internet Setup). Відвідайте попередньо форум вашого провайдера або зв'яжіться з технічною підтримкою. З'ясуйте значення параметрів цього меню. Введіть ці значення.
6
Перейдіть в меню «Налаштування Wi-Fi» (Wireless Setup, Wi-Fi Settings). Створіть бездротову точку доступу. Не забудьте вказати протокол безпеки і тип радіосигналу, відповідний бездротовому адаптера ноутбука.
7
Збережіть настройки. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Підключіть ноутбук до щойно створеної Wi-Fi мережі.
8
Відкрийте настройки мережевого підключення на комп'ютері. Задайте для цього пристрою статичний IP-адресу.
9
Проведіть аналогічну настройку бездротового мережевого адаптера ноутбука. Для доступу з одного пристрою до іншого натисніть клавіші Win + R і введіть в з'явилося поле IP-адреса комп'ютера або ноутбука, поставивши попередньо дві зворотні слешкі «\\».