Як зв'язати гачком серце.

Найдорожчий подарунок - це той, який зроблений своїми руками. Якщо ви хочете порадувати близьких вам людей, то можна за допомогою гачка і залишків різнокольорових ниток зв'язати оригінальні сердечка, які можуть грати роль брелка. І так, схема в'язання.
Вам знадобиться
  • Залишки ниток будь-якого кольору, гачок по товщині ниток, ватин для набивання
Інструкція
1
Починаємо в'язати з вершинки сердечка. Для цього набираємо ниткою бажаного кольору 2 в.п. У другу петлю пров'яжіть 6 сбн. Ниткою іншого кольору відзначте початку ряду, і з кожним новим рядом перекладайте її.
2
У другому ряду в кожну петлю попереднього ряду пров'яжіть по 2 сбн. У наступному ряду пров'язуємо в 1 петлю 1сбн, в другу 2 сбн, чергуючи таким чином, закінчуємо ряд. Останній ряд виконуємо сбн. Нитка закріплюємо і обриваємо.
3
Іншу вершинку серця в'яжемо аналогічно, тільки в кінці роботи нитка не обриваємо. З'єднайте готові вершинки, провязав 4сбн.
4
Далі в'яжемо по колу: 1р-2р. - Сбн; 3р. - Пров'яжіть 5 сбн, через одну петлю попереднього ряду пров'яжіть сбн (повторити два рази), 10сбн, через одну петлю попереднього ряду 1 сбн (повторити два рази), 5 сбн.4р. - Сбн. По закінченню ряду виріб набити ватіном.5р. - 4 сбн, через одну петлю попереднього ряду пров'яжіть сбн (повторити два рази), 8 сбн, через одну петлю попереднього ряду 1 сбн (повторити два рази), 4 сбн.6р. - 3 сбн, через одну петлю попереднього ряду пров'яжіть сбн, до кінця ряду сбн.7р. - Сбн.8р. - 2 сбн, через одну петлю попереднього ряду пров'яжіть сбн, продовжити по колу сбн.9р. - 1 сбн, через одну петлю попереднього ряду пров'яжіть сбн, далі по колу сбн.10р. - Набити серце ватином. Провязать сбн через одну петлю, поки отвір не почне маленьким. Нитка закріпити, обірвати і заправити всередину вироби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZzLNwvrUe_g
Корисна порада
Скорочення: в.п. - Повітряна петля; сбн - стовпчик без накиду.
В'язане виріб у формі «серця» можна зв'язати гачком з кольорової пряжі і використовувати як сувенір для подарунка. Так само можна, наприклад, зв'язати у формі «серця» кухонну прихватку.
Вам знадобиться
  • Кольоровий пряжа, гачок.
Інструкція
1
Для виготовлення кухонних прихватки у формі серця потрібні щільні кольорові нитки середньої товщини, вовняні або бавовняні. Також потрібно приготувати зручний гачок, середньої товщини. Гачок краще взяти пластмассовий.Для в'язання кухонної прихватки необхідно набрати ланцюжок з 20 повітряних петель. Потім в'язати прямо стовпчиками без накиду 20-25 рядів. Після цього продовжити в'язання, але на початку кожного ряду в'язати разом по дві петлі. В результаті вийде красиве закруглення, необхідне для формування вироби у формі серця. Останні дві петлі зв'язати в одну, закрити і обрізати нитку.
2
Зв'язати ще одну подібну деталь такими ж або контрастними нитками. Потім отпарить кожну деталь праскою через лляну тканину. Через півгодини, коли деталі висохнуть, накласти їх один на одного в формі сердечка. В місцях з'єднань зшити непомітними стежкамі.Затем обв'язати все виріб гачком стовпчиками без накиду один або два ряди. Для обв'язування сердечка краще взяти контрастну за кольором нитка. Після закінчення закріпити останню петлю і обірвати нитку. Кінчик нитки акуратно заховати в виріб.
3
Для подарункового варіанта виїзного сердечка для роботи потрібно взяти блискучі, нарядні нитки. Сердечко зв'язати за розміром трохи менше. Наприклад, на початку роботи набрати ланцюжок з 15 повітряних петель. Все інше в'язати аналогічно. В кінці роботи в середині в'язаного серця пришити красиву стрічку і зав'язати бантом. Хоча можна зв'язати і сержце більшого розміру, якщо це доречно. Просто наберіть потрібну кількість петель.