Як зробити інтернет.

Сучасний світ вже давно не представляється без інтернету . В інтернеті люди абсолютно вільно спілкуються, працюють і розважаються. Через інтернет можна замовити практично будь-який товар, не виходячи з дому, інтернет - це величезне джерело інформації на будь-яку тематику. Існує кілька основних способів, за допомогою яких можна підключити інтернет.
Інструкція
1
Перший варіант - це підключення по телефонній лінії з використанням dial-up модему. Для того, щоб підключитися, необхідно купити карту доступу в інтернет на певну кількість годин і створити нове з'єднання, використовуючи настройки, зазначені в карті. В цьому випадку оплата йде за час, проведений в мережі.
2
Другий варіант - підключення до виділеної лінії. Для цього необхідний спеціальний модем, який можна купити в офісі у провайдера. Для установки виділеної лінії інтернету вам буде потрібно отримати дозвіл від власника квартири на установку інтернет-з'єднання, і справно платити кожен місяць, інакше ви будете відключені від мережі інтернет, і процес доведеться повторювати заново.
3
Наступний варіант - це використання gprs модему або телефону, підключеного до комп'ютера, і виступаючий в його ролі. В цьому випадку варто зауважити, що оплата буде розраховуватися виходячи з трафіку, який ви скачали, перебуваючи в мережі. З усіх способів цей метод є найбільш дорогим. За настройками, за допомогою яких можна налаштувати інтернет, зверніться до вашого оператора стільникового зв'язку.
4
І, нарешті, практично рекордсмен по удоству і швидкості - це бездротове wi-fi з'єднання. Його можна налаштувати як вдома, використовуючи виділену лінію, так і в громадському місці. Залежно від політики закладу по відношенню до клієнта, доступ може бути як платним, так і безкоштовним. Під'єднати до мережі, використовуючи ваш wi-fi адаптер, і настройки, які ви можете отримати від персоналу.