Як збільшити швидкість інету.

Якщо ви постійно працюєте в інтернеті, то ви розумієте, що необхідно, щоб він працював як годинник. Найменші затримки сполуки викликають затримку робочого процесу і втрату часу. У разі ж, якщо ви використовуєте інтернет переважно для розваги, то для вас також важливе значення має швидкість завантаження і час відгуку від сервера. Швидкість інтернету - величина статична і залежить від вашого тарифного плану, але можна зосередити всю наявну в наявності швидкість на одному завданню, в залежності від того, чим ви зараз займаєтеся.
Інструкція
1
У разі якщо вам необхідно збільшити швидкість інтернет-серфінгу, скористайтеся настройками вашого браузера для того, щоб відключити виконувані сценарії java, flash, а також відключити картинки. Не забудьте про непомітно спливаючі вікна - увімкніть блокування спливаючих вікон для того, щоб не відволікатися на них. Вимкніть всі діючі завантаження.
2
Як варіант, для прискорення завантаження сторінок ви можете використовувати інтернет-браузер Opera mini. Його швидкодія не залежить від вашого інтернет-з'єднання при серфінгу, його специфіка в тому, що ваш запит адресується на сервер, де інформація з сайту стискається і вже в стислому вигляді відправляється вам, і відбувається це в частки секунди.
3
Якщо вам необхідно збільшити швидкість закачувань, то використовуйте спеціалізований менеджер закачувань або торрент трекер. Після запуску закачування відключіть браузер. У разі менеджера закачувань, виставте закачкам максимальний пріоритет і відключіть обмеження швидкості, а в разі, якщо ви завантажуєте з допомогою торрента, обмежте швидкість вихідного трафіку до одного кілобита в секунду.