Як прожити життя правильно.

Щоб задуматися про те, що життя ні на секунду не зупиняється, що треба жити, а не проживати. Зазвичай щоб усвідомити цінність життя, нам необхідні екстремальні умови. Це може бути чиясь смерть або ситуація, яка зіштовхує обличчям до обличчя з можливістю догляду в небуття самої людини. Так чи інакше, але кожен хоча б одного разу замислювався, чи правильно він живе, і як жити правильно.
Інструкція
1
Універсальної відповіді на це питання не існує, тому що у кожного свій рівень розвитку і свій шлях. Цю думку дуже ємко відображає приказка: «Що російській добре, то німцю - смерть». Тому живіть, як вважаєте за потрібне, дотримуючись при цьому лише одна умова - будьте чесними з собою.
2
Даруйте любов близьким людям. Знаходьте для них час, щоб поговорити з ними, подивитися фільм, приготувати торт. Проводите разом час на природі. Не робіть людям зла, якщо немає на те необхідності, проявляйте співчуття, вчіться прощати.
3
Розвивайте свої здібності, тренуйте інтелект, «виховуйте» тіло. Якщо тіло і мозок не тренувати - з часом вони деградують. Спілкуйтеся з людьми, у яких є чому вчитися.
4
Пийте чисту воду, харчуйтеся правильно, гартує і періодично очищайте свій організм, тоді він віддячить вас здоров'ям і красою в будь-якому віці. Якщо ви захворіли, не чекайте, поки хвороба зайде дуже далеко. Тіло говорить з людиною мовою хвороб, підказує, на що потрібно звернути увагу. Так, наприклад, застуда може повідомляти про перевтому організму, проблеми з суглобами - про недостатню гнучкість.
5
Слідкуйте за своїми думками. Негативні думи принесуть погані події в вашу життя , позитивні - благополуччя. Часто це відбувається з деяким запізненням. Тому коли вам погано, змусьте себе посміхатися через силу. Нехай це буде неприродно, зате напевно допоможе. Посміхайтеся кожен раз вранці, коли прокидаєтеся, і ввечері перед сном.
6
Міркуйте про ваше призначення. Щоразу перед великим починанням відповідайте на запитання «навіщо ви це робите?" Не розтрачуйте життя через дрібниці.
7
Боріться з лінню і страхом. Кожен день змушуйте себе робити щось, що вам робити лінь або чого ви боїтеся. Вірте в себе.
8
Займайтеся творчістю. Нехай це буде розроблений вами бланк або вирізаний з тканини шарфик, прикручені вами компас в машині або похід в гурток співу.
9
Не сваріть себе за те, що вже зроблено. Так ви направляєте свою енергію в минуле. Посилайте її на майбутні події. Зробіть висновки і йдіть далі. Чи не живіть минулим. Любіть і поважайте себе, але позбавляйтеся від его.
10
Не дозволяйте суспільству споживання нав'язати вам непотрібні цінності і гонку за технологіями. Не будьте рабом грошей. Керуйте вашими ресурсами.