Як варити горох, щоб зберегти його смакові якості і прискорити процес приготування. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Страви з гороху вважаються споконвічно російської їжею, хоча насправді цей продукт прибув до нас зі Сходу, де його прирівнювали до символу благоденства і родючості.

Горох являє собою джерело корисних речовин, серед яких:

  • мінеральні солі;
  • вітаміни А, С, Е і групи В;
  • мікроелементи - залізо, йод, калій, фосфор, магній;
  • білок і вуглеводи.

За своєю харчової цінності і калорійності горох не поступається м'ясу, тому може стати непоганою альтернативою йому в дні постів або в раціоні тих людей, хто дотримується вегетаріанства. Найбільш делікатесними є мозкові сорти цієї рослини, адже в них присутні більше цукру. Столові ж сорту містять в собі більше крохмалю.

Що потрібно знати, щоб правильно зварити горох?

Будь рецепт, як варити горох, підкреслює одну особливість цього продукту - він занадто довго готується. У ряді випадків процес може займати до двох годин. Однак існує досить простий вихід. Перед варінням горох замочують у воді на кілька годин. У підсумку, він розбухає, розм'якшується, що прискорює його безпосереднє приготування. Розмочений продукт заливають холодною водою і млоять на відносно слабкому вогні, при цьому каструлю обов'язково накривають кришкой.Кстаті, сіль додають в гороховий відвар вже ближче до завершення варіння, що з одного боку, прискорює цей процес, а з іншого боку, рятує продукт від неприємного разваріванія.Прі приготуванні гороху в міру википання овочевого бульйону ніколи не підливають в каструлю холодну воду. Для цього використовують лише окріп. В іншому випадку продукт втратить свій пікантний і насичений смак. У тих ситуаціях, коли потрібно приготувати горохове пюре, протирання або розминання звареної овочевої культури здійснюють відразу ж. Якщо упустити цей момент, то в утвореною масі з'являться комочкі.Варіть можна також і консервований зелений горошок. Його додають в супи в останню чергу разом з невеликою кількістю цукру. В результаті продукт збереже свій приємний, природний колір, не разварітся.Чтоби смачно і правильно зварити горох свіжозаморожений, потрібно врахувати, що його опускають в каструлю, де кипить вода, прямо в замороженому вигляді. У підсумку продукт залишиться привабливим, його смакові якості не зміняться, а вітаміни в ньому збережуться в повному обсязі.

Як варити горох в супі?

Гороховийсуп - улюблене блюдо багатьох людей, адже воно відрізняється неймовірним ароматом, ситістю, чудовим смаком. Для його приготування використовують бульйон з копчених свинячих реберець. В нього по черзі додають картоплю, піджарку з цибулі та моркви, попередньо зварений горох, після чого суп млоять на слабкому вогні потрібну кількість часу. Таке блюдо подають до столу з хрусткими сухариками і пучком свіжої зелені.