Як прикрасити стіл.

Всім відомо, що дитячі меблі повинні бути екологічна, натуральна, зручна і безпечна. Саме тому все столи , стільці для дитячої кімнати робляться з дерева і мають закруглені кути. Але іноді дитячі меблі, особливо меблі економ-класу, має нудний і сумовитий вид. І кімнати для малюків, обставлені такими меблями, стають казенними і непривітними. Не всім по кишені купувати фірмову дитячу меблі, розфарбовану святково і яскраво. Зате всі можуть спробувати перетворити сумовиті предмети в щось казково красиве, веселе або забавне.
Інструкція
1
Технологія нанесення малюнка на дерев'яне покриття буває різною. Наприклад, хохломская розпис, якій розписують посуд, предмети побуту, столи і стільці. Це традиційний російський рисунок, мерехтливі фарби, лакове покриття. Зробити такий в домашніх умовах проблематично. Дерев'яна поверхня просочується лляною олією, потім покривається алюмінієвим порошком, по якому промальовується картинка. Кілька шарів лаку міцно закріплюють рисунок, змушуючи фарби мерехтіти. Для додання міцності розфарбоване виріб загартовується в спеціальній печі при температурі 130 градусів С.
2
У кого в будинку є така піч? Ні в кого! Значить, ми не будемо покривати меблі в дитячій кімнаті хохломського розписом. Ми підберемо для наших дітей щось легше і веселіше. Знайдіть для дитячого столу якусь картинку в дитячому журналі або в дитячій книжці. Порадьтеся зі своєю дитиною, яка саме йому сподобається.
3
Акуратно виріжте картинку по контуру, приклейте її до поверхні столика клеєм ПВА. Нанесіть на стіл і малюнок кілька (5-6) шарів акрилового лаку.
4
Зачистіть останній шар лаку наждачним шкіркою. Потім нанесіть фінальний шар лаку і знову зачистите його шкіркою «нулевкой».
5
Дочекайтеся повного висихання лаку, гарненько протріть стіл вологою ганчіркою. Поверх малюнка можна покласти прозору накладку на стіл з ПВХ. Такі продаються в меблевих магазинах. Ну ось, стіл вашої дитини став веселим і яскравим. Таким же способом можна прикрасити і стілець, і шафа, і полки.