Як отримати посвідку на проживання в Естонії. військовослужбовець вид на проживання.

Вид на проживання в Естонії можна отримати по семи підставах: для роботи, заняття бізнесом, навчання, поселення у близького родича, дружина, для проживання (при достатньому доході), а також на підставі міжнародного договору. З цих підстав видаються строкові види на проживання в Естонії . Вид на проживання довготривалого жителя отримає складніше - для цього потрібно прожити в Естонії не менше 5 років, володіти естонською мовою і мати дохід.
Інструкція
1
Існує два типи виду на проживання в Естонії : терміновий вид на проживання і вид на проживання довготривалого жителя. Отримати перший достатньо легко. Він дається на таких підставах: 1. робота в Естонії . Такий вид видається за наявності роботодавця в Естонії і його згоди і гарантій взяти на роботу іноземця. Слід зазначити, що дозвіл на роботу виходить в Естонії отдельно.2. бізнес в Естонії . Бізнесменам вид на проживання в Естонії надається тільки в разі їх пристойною матеріальної забезпеченості: 120 000 крон такий бізнесмен повинен бути здатний інвестувати в свій бізнес.3. учеба. За клопотанням вузу можна оформити вид на проживання .4. наявність близьких родичів в Естонії .5. наявність чоловіка або дружини в Естонії .6. легальний високий дохід - не менше 148 000 крон за останні шість місяців. Ті, хто має такий дохід і хоче жити в Естонії , не має права в подальшому отримати дозвіл на работу.7. на підставі міжнародного договору.
2
Щоб отримати терміновий вид на проживання в Естонії , необхідно подати клопотання до зарубіжних представництвах Естонії або в самій Естонії , якщо особа з тих чи інших причин перебуває на її території. Реакція на клопотання залежить від річної квоти. Якщо вона вичерпана, то клопотання, швидше за все, буде відхилено. Річна квота зазвичай становить 0,1% від числа постійних жителів Естонії , тобто приблизно 1300 осіб на рік.
3
Однак є категорії осіб, на які квота не поширюється. Це етнічні естонці, чоловік або дружина естонця, його дитина або батьки, громадяни США та Японії і деякі інші особи. На цих осіб норми про квотування не поширюються, що означає, що вони мають право в будь-якому випадку отримати вид на проживання. Термін виду на проживання залежить від обставин, за якими був виданий вид на проживання. Він може продовжуватися також залежно від обставин.
4
В Естонії існують обмеження при видачі видів на проживання. Отримати естонський вид на проживання не можуть ті, хто надав неправдиві дані при подачі клопотання, засуджені та судимі, підозрювані в приналежності до злочинного співтовариства, що знаходяться на службі в іноземних збройних силах, колишні кадрові військовослужбовці, працівники служб розвідки та члени їх сімей.
5
Вид на проживання довготривалого жителя Естонії видається тому, хто проживає в Естонії не менше 5 років за строковим увазі на проживання, має постійний дохід в Естонії , зареєстроване місце проживання та страховку. Також кандидат на отримання такого виду на проживання повинен хоча б мінімально знати естонську мову. Клопотання про видачу посвідки на проживання довготривалого жителя подається в Департамент поліції і прикордонної Естонії .