Як згорнути оперу в трей. Як згорнути браузер в телефоні.

Часто для зручності роботи в інтернеті потрібно згортати браузер в трей (область на панелі управління у правому нижньому куті екрану, поруч з годинником). Розглянемо, як це зробити на прикладі браузера Opera.
Інструкція
1
За допомогою налаштувань самої програми ви можете призначити зручну вам комбінацію клавіш для здійснення цієї операції (Стандартно стоїть "Ctrl + Alt + Shift + H"). Для цього зайдіть в Меню-> Настройки -> Загальні Установки. У вкладці Розширені знайдіть розділ Управління -> Профілі Клавіатури та виділіть напис Opera Standard. Клікніть по кнопці Виправлення. У вікні, виберіть розділ Application і знайдіть настройку Hide Opera. Задайте потрібний вам набір клавіш для згортання опери в трей . Натисніть Ок. Готово, тепер введена вами комбінація буде працювати як функція згортання в трей ! Дуже зручно і потрібні клавіші завжди під рукою.
2
Також ви можете скористатися спеціалізованими програмами. Мабуть, саме просте і зручне для цієї справи додаток - Minimize To Tray. Вона дозволяє згортати в трей не тільки оперу, але також і всі основні додатки. Натисканням всього однієї гарячої клавіші ви можете згорнути потрібну вам програму (клавіші для програм ви можете призначити в налаштуваннях програми). Minimize To Tray відмінно функціонує на всіх основних ОС: Windows 2000, Windows 2003 Server, Windows XP (всі видання), Windows Vista (всі видання), Windows 7. Тепер, сидячи на роботі за улюбленим сайтом ви можете враз його мінімізувати в трей , якщо чуєте кроки наближається боса. Дуже зручно і швидко.
3
Як бачите, згорнути оперу, та й взагалі будь-яке інше додаток не так вже й складно, достатньо зробити невеликі налаштування і можна без праці орудувати гарячої клавішею.