Як різати візитки.

Візитка - важлива частина професійного оформлення бізнесу. Вона має не тільки естетичну цінність, а й несе важливу інформацію про господаря, його компанії і бізнесі. Саме тому до оформлення візитки пред'являються високі вимоги. Візитна картка повинна містити лаконічну і чітку інформацію, контактні дані, логотип компанії, ім'я та прізвище власника.
Інструкція
1
Все враження про візитці може зіпсувати неправильний, кривий зріз паперу. Щоб цього уникнути, необхідно замовляти візитні картки в хороших поліграфічних компаніях.
2
Найважливішим обладнанням для виготовлення візиток після поліграфічних верстатів є різаки. Вони бувають різні: дискові, шабельні і гільотінние.Дісковий різак має обертовий круглий ніж, який рухається по направляючої. Цей різак добре використовувати для розрізання великих форматних аркушів.
3
Шабельний різак діє за принципом ножиць. Різати великі стопки паперу їм незручно. Зате їм добре працювати з щільним папером, картоном.
4
гільйотина різак складається з ножа, який рухається по вертикальній осі, дозволяючи різати великі стопки паперу (до 80 мм) досить швидко. Для точності різання гільйотинний різак оснащений автоматичними притисками, лінійкою. В деяких моделях є підсвічування лінії різу. Обов'язковим елементом гильотинного різака є захисний кожух, що дозволяє уникнути травм працівникам-різальникам.
5
Технологія різання гільйотинним ножем проста. Складіть необхідну кількість паперу в стопку, вирівняйте її, притисніть автоматичним затискачем. Відзначте по лінійці місце різання, підведіть стопку до лінії різу.
6
Заберіть руки і опустіть важіль гільйотини. Відріжте непотрібну кромку і поля з чотирьох сторін аркуша, повертаючи його.
7
Розріжте лист уздовж по розмітці довжини візиток, складіть отримані смуги в стовпчик. Тепер поріжте ці смуги поперек за кількістю візиток в смузі.
Візитка не тільки несе важливу інформацію про компанію або людину, але й має естетичну цінність. Вона повинна бути елегантно і строго оформлена, надрукована на папері хорошої якості і акуратно вирізана.
Вам знадобиться
  • - аркуші з надрукованими візитками;
  • - ножиці;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - канцелярський ніж;
  • - гільйотинний, шабельний або дисковий різак.
Інструкція
1
Якщо ви надрукували візитки в програмі Word, то подивіться - по краю листа є мітки, які опиняться за межами візиток після нарізки. Оцініть свої можливості, якщо у вас немає для нарізки візиток нічого, крім ножиць, за допомогою лінійки накресліть лінії зрізу. Для цього прикладіть лінійку так, щоб з'єднати внутрішні кінці міток і олівцем дуже тонко проведіть лінію.
2
Таким чином з'єднайте все мітки, розкресливши лист на прямокутники. Перевірте, всі вони повинні бути одного розміру. Візьміть ножиці і акуратно розріжте візитки. Потім візьміть ластик і зітріть олівцеві лінії по краях візиток.
3
Якщо крім лінійки у вас є канцелярський ніж, обійдіть без расчерчіванія. Просто прикладіть лінійку до країв міток, добре притисніть і з зусиллям проведіть ножем уздовж лінійки. Таким чином можна розрізати одночасно кілька аркушів, вирівнявши їх по краю. Під листи при цьому покладіть обробну дошку або непотрібний картон, оскільки ніж проріже листи візиток наскрізь.
4
Якщо необхідність нарізати візитки або інші поліграфічні матеріали (наприклад, календарі) у вас з'являється регулярно, придбайте дисковий, шабельний або гільйотинний різак. Зверніть увагу, дисковим різаком зручно також розрізати великоформатні аркуші, а шабельним важко різати стопки паперу великої товщини.
5
Щоб розрізати папір на візитки гільйотинним ножем, складіть листи в стопку і вирівняйте по краю, притисніть спеціальним затискачем. Якщо є необхідність, відзначте лінійкою місце різання.
6
Підведіть стопку до місця різання і приберіть руки. Опустіть важіль гільйотини і перевірте якість різання.
7
Завжди спочатку обрізайте краю аркуша, оскільки навіть хороший принтер друкує небагато криво, тобто візитки розташовуються під кутом до сторін аркуша.
8
Після того як краю будуть ідеально рівними, наріжте стопку на смуги, уздовж аркуша. Складіть смуги разом і розріжте їх на окремі стовпчики. Якщо кількість смуг або стовпчиків парне, зручно спочатку розрубати лист посередині, потім скласти стопки разом і знову розділити навпіл.