Як зробити острівець для черепахи. Як можна зробити тераріум для красноухой черепашки.

Багато хто думає, що якщо черепаха живе у воді, то їй не потрібно виходити на сушу. Це в корені невірна думка. Водоплавним черепахам необхідний відпочинок поза водою, і для цього при утриманні її в акваріум потрібно поміщати невеликої острівець , на який черепаха зможе вилазити час від часу.
Вам знадобиться
  • Камені
  • Коряга
  • Оргскло
  • Екструдіонний пінополістирол
Інструкція
1
Найпростіше рішення острівця для черепахи - підібрати кілька каменів, які потрібно добре зафіксувати у стінки або один на одному таким чином, щоб частина каменю височіла над водою. Потрібно простежити, щоб кут нахилу був невеликий, щоб вашому вихованцеві було легко забиратися наверх.
2
Також можна зробити черепасі вихід на сушу з корча. Для цього потрібно підібрати досить широку корч, або зміцнити нагорі спеціальний майданчик з дощечки (тільки не фанери).
3
Також острівці можна робити з пластини оргскла, пінопласту та інших синтетичних легких матеріалів. Однак цей спосіб підходить тільки в тому випадку, якщо ваші черепашки невеликі. Так як великі черепахи дуже сильні, і зможуть легко розламати тендітні конструкції. Острівець можна прикрасити яванским мохом.
4
Також можна вирізати острівці з екструдованого пінополістиролу, поверхня залити піною, і поки вона не застигла, присипати її дрібним грунтом для декору. Кріпити такий острівець найкраще клеєм прямо до скла. Не забудьте про зручний ухил.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TE3QzbK6oog
Зверніть увагу
Якщо у вас велика черепаха, потрібно прибрати з акваріума великі камені, вона може розбити ними скло акваріуму.
Корисна порада
Над острівцем можна повісити лампу, черепахи дуже люблять виходити і грітися під теплим світлом. Також на острівці зручно давати корм, щоб не бруднити воду.