Як ремонтувати мотоцикл.

Вирішивши ремонтувати мотоцикл або підготувати його до чергового сезону експлуатації, необхідно дотримуватися певних простих правил ремонту. Дотримуючись цих правил, не доведеться шукати закотився кудись болт або гайку, та й сам ремонт мотоцикл а буде проведений якісно, і нерви будуть цілі.
Інструкція
1
Правила ремонта.В першу чергу необхідно підготувати необхідний інструмент. Цей нехитрий набір складається з набору ріжкових і накидних ключів, комплекту викруток; бажано мати набір головок.
2
Підготувати місце в приміщенні, в якому проводитиметься ремонт, тобто прибрати все зайве, що може заважати проведенню ремонту. Заздалегідь придбати необхідні запчастини, масло і мастила.
3
Приступаючи до розбирання мотоцикл а, необхідно записувати послідовність розбирання, а все що демонтуються деталі складати в порядку розбирання. Проходження цьому правилу значно полегшить складання мотоцикл а.Пріржавевшіе гайки бажано спочатку обстучать молотком, а потім змочити гасом.
4
Щоб якісно провести ремонт мотоцикл а, необхідно всю роботу робити не поспішаючи і ретельно. Необхідно пам'ятати, що від якості ремонту часто залежить здоров'я власника мотоцикл а.
5
Після закінчення ремонту можна зробити пробний пуск двигуна і встановити мотоцикл на підставку. Попереключать коробку передач. При цьому звернути на заднє колесо, не повинно бути ніякої вібрації і сторонніх шумів, а маточина колеса не повинна нагріватися.
6
Після пробного запуску та первинної перевірки роботи мотоцикл а необхідно зробити перевірочний заїзд на невелику відстань. При тестовому заїзді потрібно уважно прислухатися до роботи двигуна мотоцикл а, звертаючи увагу на всі сторонні шуми або на їх відсутність. Звернути увагу на керованість мотоцикл а і на якість роботи гальм. Якщо проявляться будь-які дефекти, то краще звернутися за допомогою до більш досвідченим мотоцикл істам.
Корисна порада
Можна в інтернеті скачати необхідну інформацію про ремонт потрібної моделі мотоцикла.