Як розкрутити перукарню. Як напечпть акцію в пріхмахерскую.

Перукарень в Москві багато - на будь-який смак і гаманець. Як бути, якщо ви теж вирішили увійти в цей бізнес? Адже щоб виділитися на загальному тлі, вашої перукарні потрібна рекламна кампанія, саме від неї залежить, як швидко і наскільки успішно буде розкручена ваша перукарня.
Інструкція
1
Вибір способу розкрутки перукарні залежить від її специфіки. Чим ваша перукарня відрізняється від інших? Які рідкісні послуги вона надає? На чому спеціалізуються майстри? Легше і найуспішніше пройде розкрутка перукарень, що займають певну нішу - наприклад, перукарень тільки для чоловіків і т.д.
2
Однак більшість перукарень все ж надає стандартні послуги: стрижка, завивка, фарбування, манікюр і педикюр, іноді солярій. У такому випадку можна скористатися стандартними способами розкрутки - рекламними акціями, банерами та посиланнями на жіночих форумах на сайт перукарні, роздачею листівок. Ці способи особливо ефективні для перукарень, які надають широкий спектр послуг в середньому ціновому сегменті. У перукарнях економ-класу, як правило, низькі ціни на всі послуги - цим вони і приваблюють своє коло відвідувачів. Перукарня середнього цінового сегмента може влаштовувати тижневі акції, роблячи знижки то на один вид послуг, то на інший.
3
Відомо, що представниці прекрасної статі в питаннях догляду за зовнішністю часто орієнтуються на думку подруг. Тому найкраща реклама - це, звичайно, рекомендації та зв'язки. Створити групу в контакті або тему на форумі легко і незатратно, а результат перевершить всі очікування.
4
Надаючи одну послугу, можна рекламувати іншу. Приміром, жінці, яка зробила у вашій перукарні завивку волосся, можна подарувати купон на знижку на манікюр. Навіть якщо вона не робить манікюр, то, цілком можливо, віддасть його подрузі.
5
Хороший спосіб розкрутити перукарню - відкрити при ній магазин професійної косметики для волос за доступними цінами. Це нескладно зробити, оскільки така косметика якраз стала виходити на масовий ринок. Крім того, організувати невеликий прилавок з косметикою дуже просто технічно, для цього не потрібно окремого приміщення. Заходячи в такий магазин, потенційні клієнтки будуть замислюватися про використання можливості зробити нову стрижку або укладку тут же, на місці.