Як зробити ключ за зліпком. Як зробити зліпок по замку.

У житті може виникнути ситуація, коли потрібно досить швидко зробити ключ по зліпком. Для того, щоб провернути цю операцію, для початку треба знати що, як і в якій послідовності слід робити. Потім потрібно запастися різними необхідними предметами і терпінням.
Вам знадобиться
  • Сам зліпок, надфіль, заготовки ключів (для новачків краще мати під рукою три-чотири штуки, іншим буде достатньо двох), аркуш паперу, олівець, лінійка, можливо, знадобляться гіпс і клей ПВА.
Інструкція
1
Отже, на столі лежить готовий зліпок. В принципі, абсолютно неважливо, з якого матеріалу він зроблений, головне - щоб він був чіткий, несмазанний. Лінійкою методично виміряйте всі розміри зліпка, не пропускаючи жодної деталі (в ідеалі повинні бути відображені навіть випадкові вм'ятини). Дані перенесіть на аркуш паперу. Після намалюйте креслення. Він повинен бути не приблизними, а максимально точним і грамотним.
2
Після того, як на столі виявиться креслення, можна приступити, власне, до виконання найголовнішого етапу. Як вже говорилося, при собі слід мати мінімум дві заготовки формату, що збігається з оригінальним ключ ом. Акуратно випиляєте надфилем всі вигини ключ а, дотримуючись розміри. Ні в якому разі не можна поспішати, а також залишати гострі краї. Навіть якщо на оригіналі і були які-небудь задирки, це не означає, що їх теж потрібно також перенести на дублікат. Дублікат завжди входитиме в замок важче, ніж оригінал, тому й лінії повинні бути округлими. Але ні в якому разі не можна переборщувати, інакше можна запросто погубити заготовку, зрізавши всього лише якісь долі міліметра.
3
Власне, на цьому ключ по зліпком готовий. Гіпс і ПВА можуть придатися, при їх використанні виходить не порожнистий, а зворотний наявному зліпок. Розчином гіпсу з клеєм залийте перший зліпок, коли пройде час, необхідний для затвердіння розчину, проведіть всі ті етапи, які вже були перераховані.