Як зробити презентацію для компанії.

Грамотно зроблена презентація допоможе зробити доповідь всередині компанії , переконати клієнта в необхідності працювати саме з вами, залучити інвестиції ... Список можна продовжувати. Здавалося б, у тому, щоб зробити хорошу презентацію, не повинно бути нічого складного. Але, тим не менш, не у всіх це виходить. Гарна презентація відповідає певним стандартам, запам'ятати які зовсім не складно.
Інструкція
1
Який би широкий питання не розглядалося вами перед аудиторією, презентація не повинна містити більше 15 слайдів. Інформацію, яка «не поміщається» в ці слайди, можна розповісти усно або підготувати роздатковий матеріал. При демонстрації великих презентацій увагу аудиторії розсіюється, і така презентація не запам'ятовується.
2
Помилкою буде і занадто велика кількість тексту в слайдах. Варто пам'ятати, що сенс презентації - в її наочності. В слайдах повинно відбиватися лише найосновніше, то, що необхідно запам'ятати. Інше краще розповісти при демонстрації слайдів. Крім того, велика кількість тексту в слайді припускає досить дрібний шрифт, який буде важко читати людям зі слабким зором, а хтось може просто не встигнути дочитати слайд до його зміни.
3
Сенс презентації - допомогти аудиторії зрозуміти основні моменти теми, яку ви висвітлюєте, і запам'ятати їх. Для того щоб інформація краще запам'ятовувалася, важливо використовувати схеми і картинки. Коротка і інформативна схема або алгоритм запам'ятається набагато краще, ніж текст.
4
При створенні презентації не варто експериментувати з кольорами і оформленням. Від яскравих кольорів втомлюються очі, а деякі витіюваті шрифти просто не читаються. Найкраще вибирати класичне оформлення і використовувати темний шрифт на світлому фоні, а не навпаки. Однак це не означає, що найкраща презентація - чорно-біла. Зайве просто оформлена презентація буде нудною.
5
В презентації не забудьте вказати джерела, з яких ви брали інформацію. Краще це зробити у вигляді виносок або окремого слайда («Список літератури»). Напевно у аудиторії виникне бажання почитати що-небудь по темі самостійно.