Як зробити дзеркальне зображення.

Дзеркальне відображення об'єкта нерідко дозволяє домогтися дуже цікавих ефектів. Зазвичай, щоб отримати дзеркальне відображення, досить натиснути всього одну кнопку (H або V). Однак, зробити дзеркальне зображення і розмістити його поруч з оригіналом трохи складніше.
Вам знадобиться
  • програма Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте зображення в програмі Photoshop. Перш за все, зображення слід належним чином підготувати. З тієї його частини, з якою передбачається помістити відбивну поверхню, потрібно прибрати все зайве, включаючи фон. У простому випадку, це зручно зробити за допомогою інструменту «Прямокутне виділення» (клавіша M). Для цього виділіть зайву область і натисніть клавішу Del.В складніших випадках, коли межа зображення має складні деталі, наприклад, мережива - скористайтеся іншими інструментами, такими як «Лассо», «Чарівна паличка» і «Ластик».
2
Після того, як зображення буде підготовлено до роботи, необхідно забезпечити більше простору на полотні, щоб помістилося відображення. Для цього виберіть інструмент «Обрізка» (клавіша С), і виділіть за його допомогою весь полотно. Просто підведіть курсор до верхнього лівого кута, і потягніть, утримуючи ліву кнопку миші, до протилежного нижнього правого кута полотна. Після цих маніпуляцій у вас з'явиться можливість розтягнути полотно до необхідного розміру. Навколо полотна з'являться спеціальні маркери, потягнувши за які, можна буде змінити його розмір. Щоб прийняти зміни натисніть клавішу «Введення».
3
Тепер можна приступати безпосередньо до створення відображення. Продублюйте шар. В меню «Шар» виберете «Створити дублікат шару» і підтвердіть. Цей новий шар і стане згодом відображенням.
4
Оскільки відбиття завжди перевернуто, зображення необхідно відобразити: або по-вертикалі або по-горизонталі, залежно від того, де розміщується відображає поверхню. Найпростіше це зробити так: в меню «Редагування» вибрати - «Трансформування» і «Відбити по вертикалі».
5
Тепер відбитий шар потрібно зрушити. В даному випадку його потрібно зрушити таким чином, щоб він знаходився прямо під оригінальною зображення м. Майте на увазі, що слід залишити деякий простір між оригінальним зображення м і його відображенням. Якщо ви цього не зробите, результат буде виглядати неприродно.
6
Далі створіть маску шару. Клацніть на кнопку, зазначену червоним кружком. Виберіть інструмент «Заливка», відрегулюйте за допомогою повзунка ступінь непрозорості і, затиснувши ліву клавішу миші + Shift, потягніть вгору. Можливо, з першого разу ви не вгадаєте, і результат вас не влаштує. Тоді відмініть останню дію і спробуйте знову. Підберіть найбільш оптимальний варіант, який вас влаштує.
7
На довершення можна спробувати пограти з настройками прозорості. Після того як все буде готово, збережіть ваше зображення .