Як зробити гладкими пахви. Як зробити шкіру пахв гладкою і красивою.

Гладка і красива шкіра в зоні пахв - питання не стільки естетики, скільки гігієни. Видаляти небажані волосся чи ні, вибирає кожна жінка самостійно, як, в принципі, і спосіб даної проведення процедури. Їх існує декілька.
Інструкція
1
Електроепіляція. Дану процедуру проводять у великих косметичних салонах. Направлена вона на ефективне видалення волосся за допомогою впливу електричної енергії на необхідну зону. Для повного позбавлення від небажаного волосся необхідно пройти курс процедур, який призначається індивідуально. У даного методу є протипоказання, тому потрібно обов'язково проконсультуватися з фахівцем. Мінус цієї процедури - матеріальні витрати і тривалий час, витрачений на її проведення (1-1,5 години).
2
Фотоепіляція. Дана процедура проводиться спеціально навченим майстром. Принцип дії - руйнування волосяної цибулини завдяки потужному випромінюванню апарату. Необхідно пройти цілий курс процедур для повного позбавлення від небажаного волосся. Мінус цієї процедури - неефективне вплив на сиві і світле волосся, хворобливі відчуття, матеріальні та часові витрати.
3
Лазерна епіляція. Процедура проводиться досвідченим лікарем-косметологом. Принцип дії - спрямоване руйнування волосяної цибулини за рахунок лазерного променя. Процедура не займає багато часу і практично безболісна. Шкірний покрив не дратується і не запалюється. Мінус цієї процедури - матеріальні витрати, тривалість курсу (4-5 сеансів протягом 6 місяців).
4
Приналежності верстати. Найпоширеніший метод позбавлення від небажаного волосся, як у чоловіків, так і у жінок. За допомогою бритвеного верстата можна швидко, в домашніх умовах видалити волосся, витративши на це мінімум сил і грошей. Мінус цієї процедури - недовговічність, вже на 2-3 день ви помітите щетинку.
5
Крему-депілятори. Дану процедуру проводять як в домашніх умовах, так і в різних косметичних установах. Ефект гладкої шкіри тримається від одного до двох тижнів. Процедура безболісна. Мінус даної маніпуляції - можливі алергічні реакції, тому спочатку обов'язково потрібно зробити тест на невеликій ділянці шкіри.