Як проткнути вухо.

Носіння сережок сьогодні на самому піку популярності. Однак, якщо ще років десять назад дітям проколювали вуха, як тільки вони виходили з пологового будинку, то сьогодні батьки залишають право вибору своїм дітям і не приймають поспішних рішень. В незалежності від віку, фахівці рекомендують протикати вуха тільки в спеціальних установах, що мають на це дозвіл.
Вам знадобиться
  • Сережки, спирт, мазь «Левомеколь», перекис водню 3%, голка для проколу.
Інструкція
1
Визначтеся з салоном, в якому будете проколювати вуха. Краще, щоб це був медичний центр або перевірений салон з хорошими рекомендаціями. В таких місцях працюють люди з медичною освітою і великим досвідом роботи. Ви будете впевнені в тому, що вони зроблять все правильно. Якщо немає можливості звернутися в салон, попросіть зробити прокол знайомих чи близьких людей, яким ви довіряєте. В крайньому випадки, цю процедуру можна зробити самому.
2
Підготуйте заздалегідь сережки, які будете вставляти у вуха. Традиційно вважається, що перші сережки повинні бути з жовтого золота. Цей благородний метал має властивість загоювати ранки швидше, ніж сережки з інших матеріалів. Обов'язково видаліть з них бруд і продезінфікуйте спиртовим розчином. Покладіть в чистий контейнер і не відкривайте його до моменту проколу вух.
3
Продезінфікуйте голку. Визначте і намітьте місце проколу вуха. Обробіть мочку спиртом і проткніть вибране місце голкою. Протріть ще раз мочку спиртом і надіньте сережку в вухо . Потім змастіть всю мочку вуха маззю «Левомеколь» і дочекайтеся повного її висихання, і тільки потім ви можете залишити приміщення і вийти на вулицю.
4
Обробляйте маззю місце проколу як мінімум два рази на добу. І не в якому випадки не знімайте сережки до повного загоєння, так як ви можете розтривожити ранку, і вона буде гоїтися ще довше. В випадки сильних болів і гнійних виділень з місця проколу обов'язково зверніться до лікаря.