Як здійснювати покупки в інтернеті.

Бурхливі темпи розвитку електронної комерції дозволяють знайти і купити в інтернеті все, що завгодно: товари з доставкою транспортною компанією, поштою або кур'єром, різні послуги, квитки на концерт, в театр, на поїзди і літаки, тури та багато іншого. Здійснити оплату можна, не відходячи від комп'ютера, або іншим зручним способом.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - банківська карта або гаманець в електронній платіжній системі (необов'язково).
Інструкція
1
Якщо ви знаєте адресу інтернет-магазину чи іншого ресурсу, через який збираєтеся зробити покупку, вирушайте прямо на його веб-сторінку і шукайте потрібний вам продукт по каталогу або за допомогою форми поіска.Можно також ввести його назву в рядок пошуку будь-пошукової системи і проаналізувати результати: як контекстну рекламу, так і безпосередньо в видаче.Полезним сервісом може бути також «Яндекс.Маркет», що дозволяє оцінити і порівняти різні пропозиції, в тому числі з прив'язкою до регіону.Еффектівним засобом пошуку можуть бути також каталоги партнерів різних платіжних систем.
2
Якщо ви зробили вибір на користь ресурсу, яким раніше не користувалися, не поспішайте робити замовлення. Оцініть зручність інтерфейсу, вивчіть відгуки про це інтернет-магазині, сайті або порталі. Якщо їх немає або переважають негативні, можливо, зв'язуватися з ним не варто.
3
При вирішенні на користь обраного ресурсу уважно вивчіть розділи про способи оплати та доставки, якщо вона актуальна. Порівняйте з аналогічними пропозиціями. Можливо, десь сам товар обійдеться дорожче, але з урахуванням різниці у вартості доставки і інших додаткових комісій загальна сума витрат вийде менше.
4
У більшості випадків ви можете додавати обрані продукти в корзину, при необхідності регулюючи їх кількість. При такому розкладі, коли відберете все, що хотіли, переходите до формування замовлення.
5
При формуванні замовлення від вас буде потрібно ввести свої особисті дані: ім'я та прізвище, адресу доставки та ін. Якщо ви купуєте тур або квиток на літак, поїзд, пором, автобус, будуть потрібні паспортні дані всіх пасажирів.
6
Після уведення всієї потрібної інформації переходите до вибору способу оплати. Найчастіше різні ресурси пропонують оплату не тільки банківською картою або з електронних гаманців в платіжних системах, але і безліч альтернативних варіантів: через термінали, салони стільникового зв'язку, системи грошових переказів, післяплатою безпосередньо при отриманні товару і др.Виберіте найбільш зручний вам і зробіть оплату, при необхідності вводячи запитані системою дані і проходячи додаткову ідентифікацію за запитом банку або платіжної сістеми.Когда всі процедури завершені, вам залишається чекати доставки товару або терміну, коли можете скористатися послугою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HvQarETCwR4