Як розмістити свою сторінку.

Перед тим, як розмістити свою сторіночку , необхідно вирішити платний або безкоштовний хостинг ми хочемо придбати. Це залежить від цілей, для яких створюється сайт: якщо сайт буде комерційним, то найкраще користуватися платним хостингом, якщо сайт для ведення своєї власної сторінки, то підійде і безкоштовний хостінг.Рассмотрім безкоштовний хостинг narod.ru, який дозволяє швидко, легко і безкоштовно розмістити вашу сторіночку в мережі інтернет.
Інструкція
1
Необхідно зареєструватися на сайті narod.ru. Уважно заповніть анкету. І після реєстрації ім'я вашого сайту буде виглядати наступним чином - mysite.narod.ru, такий домен називається доменом третього рівня (домен - це свого роду ім'я, тільки для сайту, за яким користувачі будуть відвідувати вашу сторіночку ) .
2
Після реєстрації у вас буде доступ до свого аккаунту для розміщення свого сайту. Сайт можна створити своїми руками або за допомогою майстер-засобів, що надаються хостером narod.ru. Якщо ви використовуєте майстер по створенню сайту, то ваша сторінка автоматично створюється на сервері, і звернутися до неї можна, набравши в адресному рядку mysite.narod.ru. Якщо ж ви створюєте свій сайт самі у себе на комп'ютері, то для доступу до нього запропонувати завантажити його на сервер.
3
Для завантаження сайту можна скористатися вбудованими засобами, наданими хостингом (на сайті narod.ru такий сервіс є і, слідуючи простим правилам, завантажити сайт не важко). Або ж можна скористатися спеціальними програмами (наприклад FileZilla і їй подібними). Для цього вам знадобиться ваш логін і пароль від зареєстрованого вами аккаунта. В програмі ви їх вказуєте, і вона з'єднується з сервером. Після чого ви можете перемістити вваш сайт з комп'ютера в папку на сервері.
Зверніть увагу
При роботі з платним хостингом - приблизно ті ж дії, тільки необхідно буде платити за послуги, що надаються хостингом.
Корисна порада
Для того, щоб звернеться до вашого сайту, використовуючи безпосередньо адресу mysite.narod.ru, головну сторінку вашого сайту необхідно перейменувати в "index.html".