Як провести кабель телевізійний.

Наш дім вже немислимий без телевізора. У вітальні, спальні, на кухні і навіть в гаражі ми встановлюємо телеапаратуру. Очевидно, що доводиться простягати спеціальні кабелі і шнури, розгалужувати їх і ховати. Як робити це правильно, щоб дроти були найменш помітні?
Інструкція
1
Телевізійні кабелі зазвичай проводяться по стінах (біля плінтусів, косяків, стель). Перш, ніж ви почнете проводку кабелю, необхідно буде виміряти ділянки проводки і нарізати провід з невеликим запасом. Далі приготуйте кабель , виправляючи його шляхом протягування (кілька разів) через тканину.
2
Наріжте металеві смужки і зафіксуйте ними провідники, можете використовувати для цього звичайні банки з-під консервів, довжина смужок залежатиме від товщини дроту, який ви будете фіксувати.
3
На закріплені поперек проводів кліпси укладіть провідники.
4
Існує декілька способів проводки кабелів. Відкритий спосіб: кабель йде по поверхні цегельних, оштукатурених або обклеєних шпалерами бетонних стін і стель. Використовуються легкі кабелі, за захищеними проводами або ж плоскі дроти. Також застосовуються алюмінієві і мідні дроти з гумовою ізоляцією.
5
Провід при відкритій проводці найкраще прикріпити до стіни або стелі за допомогою роликів, зроблених з порцеляни.
6
Прихований спосіб: кабель проводиться в шарі штукатурки, під штукатуркою, під підлогою. Для такого способу використовуються проводи наступних марок: АПН, АППВС, АППВ, Варні, АПВ та ін.
7
При прихованій проводці використовуйте канали під кабель , переконайтеся, що вони закриті по всій довжині на глибині не менше 10 мм, а дроти - не менше 5 мм. Прихована проводка в шарі або під шаром штукатурки на увазі наявність горизонтальної та вертикальної прокладки проводів, а також стробов і пробоїв.