Як розібратися в житті.

Люди часто нарікають на те, що їх життя складне і в ній неможливо навести порядок. Воно й зрозуміло - людині, у якої немає чіткої мети в життя , який просто пливе за течією, спираючись на те, чого хочуть від нього інші, в життя аж ніяк не просто. Для того, щоб зробити життя простіше, щоб розібратися в ній, насправді досить пари годин, проведених наодинці, без стороннього втручання. Ви повинні розібратися зі своїми цілями.
Інструкція
1
Візьміть олівець і папір. Подумайте про те, чого ви хочете або коли-небудь хотіли в життя ? Чи не спирайтеся при цьому на те, чого від вас хотіли інші або ким вони хочуть вас бачити - думайте в цей момент тільки про свої бажання і прагненнях. Випишіть на лист всі свої бажання.
2
Тепер виберіть з них найбільш адекватні - ті, які вам здаються складними, але можливими. Виділіть п'ять-шість цілей і виділіть їх. Перед вами - ваші основні цілі, інтереси, дотримання яких ви повинні домагатися і через призму яких ви повинні дивитися на життя.
3
Пропрацюйте кожну з цих цілей. Намітьте план дій, визначте, що саме необхідно для досягнення кожної з цих цілей, розставте їх в хронологічному порядку і виділіть ті дії, які вас приведуть до ваших бажань. Особливо відзначайте ті дії, які сприяють вирішенню декількох кроків відразу.
4
Складіть графік досягнення ваших цілей з якісними і хронологічними індикаторами. Пам'ятайте про те, що якщо ви хочете дійти до своєї мети, ви повинні чітко розуміти, якого прогресу ви досягли, щоб було зроблено правильно, а що ні.
Корисна порада
Саме постановка цілей, завдань і методів їх досягнення означає розібратися у своєму житті. Пам'ятайте про це і зберігайте як чіткість цілей, так і сталість зусиль по їх досягненню.