Як приклеювати молдинг.

Якщо так сталося, що ваш автомобіль потрапив в аварію, і ви змушені самостійно його приводити в первозданний вигляд, слід пам'ятати про деякі труднощі й особливості реставрації машини. Одна з болючих тем автомобілістів - це проклейка, а вірніше, монтаж молдинга на автомобілі. Не маючи уявлення про дану процедуру, ви будете довго розбиратися з цим завданням.
Інструкція
1
Переконайтеся, що сам молдинг живий, здоровий, знаходиться в робочому стані. Ви могли його пошкодити в процесі демонтажу або він міг бути зіпсований під час аварії. Дві металеві смужки по обидві сторони повинні щільно прилягати до каркаса, вони не повинні бовтатися або розходитися з опорою деінде. Не намагайтеся приклеїти молдинг без них: якщо ці смуги в поганому стані, він все одно буде відвалюватися. В даному випадку варто спочатку починають самі рейки або замінити всю конструкцію на нову.
2
Використовуйте спеціальний скотч для повторної проклейки молдинга . Зверніться в найближчий будівельний магазин або автомобільний центр. Поясніть вашу ситуацію і проконсультуйтеся з співробітником магазина, який краще взяти сполучний матеріал. Можливо, вам порадять зовсім і не скотч, а більш ефективне, але і дорогий засіб. В даному випадку вибір за вами.
3
Переконайтеся, що немає нерівностей на тому місці, де відбувається проклейка. При виявленні вм'ятин, але відсутності часу на їх усунення, просто закрийте їх. Способів усунення подібних незручностей величезна безліч. Будівельний пластилін прекрасно підійде для даного випадку, це швидкий і доступний спосіб прибрати вм'ятину.
4
Усуньте також і опуклості, якщо виявили такі в процесі монтажу. Який би спосіб ви не вибрали для цього, пам'ятайте, що зовнішній вигляд не принциповий, так як дана область все одно буде закрита молдінгом після його установки.