Як приймати бальзам.

Фармацевтична промисловість виробляє різноманітні види бальзамів . Всі вони виготовлені з натурального лікувального сировини і на основі спиртової або водної настойки. Ці напої містять концентровані дози витяжки з рослин і надають лікувальну, зміцнювальний, стимулюючий або заспокійливу дію на організм.
Інструкція
1
Перш, ніж купити той чи інший бальзам і почати його прийом, необхідно отримати консультацію лікаря. Це особливо відноситься до тих, хто страждає серйозними хронічними захворюваннями або мав раніше і має зараз алергію.
2
Так як в бальзамах знаходиться концентрована витяжка рослинної сировини, то починати прийом будь-якого подібного напою потрібно дуже повільно, маленькими порціями. Тільки переконавшись, що у вас не з'явилися небажані побічні ефекти, дози можна збільшити. Строго дотримуйтесь рекомендацій на упаковці.
3
Все бальзами перед прийомом слід розбавляти водою, чаєм або додавати в каву. Жоден вид бальзаму в чистому вигляді не приймається.
4
Бальзами з прополісом або з вмістом меду та інших бджолопродуктів строго протипоказані особам, які мають алергічні реакції на дані продукти. Не менш обережно використовуйте трав'яні витяжки.
5
Для зовнішнього використання бальзаму при лікуванні варикозних виразок, ран, інших шкірних захворюваннях можна просто протирати рани ватним тампоном або робити примочки.
6
Купуючи бальзам, прочитайте його склад і спосіб застосування. Практично на всіх таких напоях дана рекомендація. Перш, ніж купити бальзам, перевірте відповідність сполучуваності його компонентів з вашим здоров'ям. Наприклад, при вмісті в напої стимулюючих трав, його прийом строго протипоказаний людям з підвищеним тиском. При наявності заспокійливих травами - людям з гіпертонією. Ось чому так важливо отримати консультацію лікаря, а не фармацевта, який бачить вас вперше.
7
Якщо доктор порекомендував приймати бальзам, то пийте його строго відповідно до інструкції на упаковці або анотацією від виробника. Лікування повинно бути тривалим, тому що натуральні компоненти допомагають тільки при довготривалому прийомі.
На прилавках будь аптеки представлені різноманітні види бальзамів . Бальзам - це концентрована витяжка з лікувального рослинної сировини або продуктів бджільництва. Він володіє біологічно активною дією і допомагає в лікуванні різних захворювань, а також сприяє швидкому відновленню організму після перенесених важких захворювань. Необхідно пам'ятати, що сировина рослинного походження володіє, насамперед, лікувальну дію і підходить далеко не всім. Тому перш ніж купити бальзам і почати його прийом, отримаєте консультацію та рекомендацію доктора.
Інструкція
1
Рослинні компоненти бальзамів , залежно від складу, мають заспокійливу або збудливу дію на центральну нервову систему, підвищують тонус і загальну опірність організму до простудних і вірусних інфекцій, тому що стимулюють імунну систему.
2
Приймати будь бальзам слід строго в рекомендованих дозах, зазначених на упаковці, якщо інше не прописав лікар. Так як будь бальзам містить концентровану дозу лікувальних або зміцнювальних речовин з рослин, то перевищувати рекомендовані дози строго протипоказано.
3
Без консультації фахівця бальзам не можна приймати дітям, літнім і ослабленим людям. Особливо слід бути обережним тим, хто має алергічні реакції на продукти чи ліки. Концентрований склад бальзамів може викликати важку алергію, яку важко буде збити лікарськими препаратами.
4
У деяких людей буває індивідуальна непереносимість компонентів бальзаму. Тому незалежно від того, є непереносимість того чи іншого сировини чи ні, починати прийом бальзаму потрібно з маленької дози. Тільки переконавшись, що алергічні або інші негативні реакції відсутні, можна переходити до доз зазначеним на упаковці.
5
Якщо склад бальзаму містить витяжку рослин, стимулюючих нервову систему, то особам, що страждають на гіпертонічну хворобу, нервовими захворюваннями, безсонням, слід утриматися від його прийому. Людям із зниженим тиском і з встановленою гіпотонією прийом стимулюючого бальзаму дуже навіть допоможе стабілізувати тиск і поліпшити самопочуття.
6
Бальзами, які містять продукти бджільництва, строго протипоказано приймати особам, які мають алергію і непереносимість даних продуктів.
7
І останнє. Будь бальзам містить тільки природні компоненти, тому його прийом повинен бути тривалим і регулярним, так як натуральні компоненти мають лікувальний і оздоровчий ефект тільки при тривалому курсовому прийомі.