Як пов'язати смугастий шарф. смугастий шарф спицями.

Зв'язати шарф дуже просто, недарма саме з в'язання шарф ов починають своє знайомство зі спицями. Смугасті шарф и в'язати складніше, тому що присутній елемент заміни кольору. Однак, якщо ви знаєте, як це зробити, кольорових в'язаних шарф ов у вас буде дуже багато.
Вам знадобиться
  • Нитки декількох кольорів
  • Спиці або гачок
  • Ножиці
Інструкція
1
Найскладніше в смугастому шарф е - це зміна кольору. Наприклад, при в'язанні шарф а спицями потрібно набрати петлі на потрібну ширину і в'язати одним кольором. Після того, як смужка цим кольором завершена, в кінці ряду потрібно перехрестити нитки з наступним кольором, відкласти клубок попереднього кольору і продовжити в'язати далі іншим кольором.
2
Якщо ж смужки в шарф е виходять досить широкі, то можна перехрещувати нитки різних кольорів через кожні два ряди, або використовувати протягання збоку шарф а. Потім, щоб приховати їх, можна обробити готовий шарф рачьім кроком.
3
Якщо горизонтальні смуги чергуються через велику відстань, то смужки можна закінчувати, обриваючи нитку і акуратно вплітаючи її в подальше в'язання, змінюючи колір нитки. Таким же чином можна в'язати шарф гачком.
4
Якщо ж у вашому шарф е горизонтальні смуги, то зміна нитки відбувається по краю шарф а. Нитки іншого кольору просто тягнеться вздовж і періодично зачіпається в закривають петлі ряду. Згодом ці потовщення можна замаскувати кистями, якими зазвичай декорують шарф и.
5
Для виготовлення бахроми на шарф потрібно взяти відрізок нитки, зігнути навпіл і протягнути за допомогою гачка в край шарф а. Потім два вільних кінця нитки протягуються крізь петельку і затягуються. Після цього залишиться тільки випрати шарф і отпарить його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IrIAmDxMarU
Зверніть увагу
При виборі ниток для смугастого шарфа стежте за тим, щоб вони не линяли при пранні, інакше шарф може бути зіпсований.
Корисна порада
При в'язанні шарфа врахуйте, що після прання в'язані речі розтягуються, тому сушити їх потрібно на горизонтальній поверхні.
В'язані шарфи є невід'ємним аксесуаром в холодну пору року. Вони здатні підкреслити зовнішність або внести різноманітність в повсякденний одяг. Головна особливість шарфів в тому, що їх не обов'язково купувати. Бо часом в магазинах і на ринках складно знайти підходящий вам дизайн. Для цього достатньо взяти в руки спиці, купити пряж і приступити до створення власного неповторного образу.
Вам знадобиться
  • - спиці №5
  • - по 50г пряжі різного кольору
Інструкція
1
Визначте розміри шарфа і його дизайн. Для цього необхідно визначиться з призначенням майбутнього шарфа. Якщо він вдягне поверх куртки або пальто, то його роблять широким і довгим. Якщо ж під верхній одяг, то краще зробити короткий і вузький шарф. Підберіть колір і тип пряжі, виберете візерунок. Нитки пряжі повинні бути тим товщі, чим більше ширина шарфа. Для шарфа в смужку необхідно підібрати домінуючий і другорядний кольору. Вони можуть, як поєднуватися, так і бути контрастними. Все залежить від вашої фантазії і того, до якого одягу шарф служитиме аксесуаром.
2
Наберіть на спиці потрібну кількість петель домінантною за кольором пряжею і в'яжіть хусткової в'язкою. Коли необхідно буде перейти на інший колір, не беріться за ножиці і не обрізайте нитка. В цьому випадку по краю шарфа будуть бовтатися неакуратні кінчики ниток, що зіпсує зовнішній вигляд виробу. Візьміть кінець нитки і перекиньте її через нитку другого кольору. У місці переходу можна також виконати інший дизайнерський хід. При переході з одного кольору на інший залиште по 10-12 см нитки кожного кольору. Після того як в'язання буде закінчено, кінці ниток зав'яжіть у вигляді пензликів. Такий шарф буде мати оригінальний і незвичайний вид.
3
Зв'яжіть основу шарфа. Коли зв'яжіть потрібну довжину шарфа, можна приступити до його прикрасі. Якщо шарф буде носитися під одяг, то обробку можна і не здійснювати. Якщо ж модель буде одягатися поверх одягу, то обов'язково виконаєте доведення зовнішнього вигляду виробу. Якщо при в'язанні бічні сторони шарфа вийшли нерівними, то їх необхідно обв'язати гачком в 1 або 2 ряду або прошити по діагоналі аплікацією. Кінці шарфа можна залишити як є або прикрасити дизайнерськими елементами: помпони, пензлики, бантики та інше. Також можна використовувати шматки хутра, шкіри, бісер, різні нитки.
Зверніть увагу
Щільність в'язання повинна бути 10х10 см при 22 петлях і 30 рядах.