Як налаштувати дешевий інтернет.

Дешевий інтернет необхідний у випадку, якщо ви використовуєте gprs модем, який розраховує вартість використання виходячи з кількості вхідного і вихідного трафіку, а також якщо ваш тарифний план передбачає подібне обчислення суми за послуги. В цьому випадку можна вдатися до кількох простих прийомів з урізання або стисканню трафіку.
Інструкція
1
Вимкніть картинки, які ви завантажуєте разом з сайтом. Для цього в настройках браузера знайдіть вкладку «Вид» або «Вміст», після чого відключіть в ньому автоматичне завантаження картинок і показ картинок в принципі. Також ви можете відключити спливаючі вікна, що позбавить вас від необхідності платити за банери.
2
Використовуйте спеціальні веб-сайти, призначені для анонімного перегляду сайтів. Їх нескладно знайти по запросу через пошуковик. Введіть "web proxy" в рядок пошуку і виберіть будь-який. Предпочтіельни російськомовні сайти, оскільки час відгуку з них набагато нижче. Ці сайти, крім анонімного перегляду, також допомагають відключити показ картинок, виконання flash і java сценаріїв. За рахунок цього ви значно зменшите свій трафік і до того ж збережіть в таємниці адреси, за якими ви здійснювали веб-серфінг.
3
Використовуйте браузер Opera mini. Переважно він використовується на мобільних телефонах, тому для того, щоб його запустити, вам буде потрібно використовувати java емулятор. Встановіть java емулятор і запустіть Oprta mini. Після цього відключіть функцію показу картинок. У випадку з Opera mini, трафік, який вами витрачається, складає всього 10-20% від того, який ви могли завантажити, не використовуючи цей браузер.