Як зробити своїми руками новорічні іграшки на ялинку. Іграшки на ялинку своїми руками.

Виготовлення новорічних іграшок на ялинку - чудове проведення часу з сім'єю. Спільна підготовка до свята дуже зближує, адже зазвичай працюючі батьки проводять з дітьми не так багато часу, як їм хотілося б. Подаруйте своїм дітям свято!
Вам знадобиться
  • Різнокольорові залишки ниток
  • Вата або синтепон
  • Гачок або спиці
  • Ножиці
  • Кільця для виготовлення помпонів
Інструкція
1
Зробити іграшки своїми руками можна з різних підручних матеріалів і різними способами. Один з найцікавіших - в'язання. Для цього потрібно взяти різнокольорові нитки (краще використовувати різдвяні кольори: білий, червоний, зелений, можна додати люрекс) і спиці або гачок. Нитки краще брати товсті вовняні, з них іграшки швидше зв'яжуться. Відповідно, гачок або спиці підбираються до обраних ниткам по товщині.
2
Можна в'язати кульки, дзвіночки, стилізованих сніговиків, можна пов'язати також тварин - символів приходить року. Все залежить тільки від вашої фантазії та вміння. Найпростіша в'язка - спицями лицьова гладь, а гачком - стовпчики без накиду.
3
Іграшки можна в'язати як плоскі, що складаються з однієї деталі, так і по колу, об'ємні. В цьому випадку потрібно не закривати петлі при закінченні в'язки, а залишити невеликий отвір, потім через нього набити іграшку ватою, а потім непомітно зашити іграшку.
4
Якщо ви займаєтеся іграшками всі разом, то чоловікам вашої сім'ї можна довірити прикріплення шнурків для підвішування іграшок на ялинку.
5
Також дуже ошатно на ялинці виглядають помпони, тільки їх потрібно зробити досить багато. Помпони робляться набагато швидше за допомогою спеціального пристосування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R1cJEXQUb_M
Корисна порада
Якщо у вашій родині є маленькі діти, які поки не вміють в'язати, то попросіть їх намотувати нитки на кільця для виготовлення помпонів. Це теж дуже цікаво, і малюки теж виявляться втягнутими в процес загальної підготовки до свята.
В самій назві свята Новий рік закладено сенс змін і виникнення чогось незвичайного. Матеріалізується це приховане звучання і створіть унікальне торжество! Це можна зробити за допомогою оригінальних прикрас, а можна зробити своїми руками ялинку.
Вам знадобиться
  • - Шишки;
  • - картон;
  • - клей;
  • - скотч;
  • - фарба в балончиках.
Інструкція
1
Рушайте в найближчий парк з хвойними деревяьмі і знайдіть там удосталь валяються шишки. Вибирайте разом з усією родиною - великі, дрібні, правильної форми і незвичайні. Не забувайте, що в першу чергу Новий рік - це свято, яке має приносити радість, тому поставтеся до вашого заняття з гумором. Будинки позбавте знайдені трофеї від залишків сухої землі та іншого вуличного сміття.
2
Запасіться заздалегідь фарбою-аерозолем, які продаються в художніх магазинах. Вибирайте той колір, який вам більше подобається: святкова ялинка вже давно необов'язково радує око зеленою хвоєю, вона може бути і фіолетовою, і рожевою, і сріблястою, і навіть різнобарвної. Замість аерозолю можна використовувати лак для нігтів.
3
Знову поверніться на вулицю, тепер озброївшись шишками і фарбою. Вам належить покрити шишки шаром з аерозолю, а розпорошувати його краще на відкритому і добре провітрюваному просторі. Остерігайтеся вітру, який може зіграти поганий жарт, в результаті якої в фарбі опинитеся ви. Розкладіть шишки на папері і дочекайтеся, поки вони висохнуть.
4
Займіться виготовленням конуса. Для нього вам буде потрібно досить щільний папір - краще, якщо це буде картон. Його розміри повинні відповідати розмірам задуманої ялинки. Міцно скріпіть краю картонного аркуша скотчем і перевірте, щоб підстава була стійким.
5
Починайте покривати вашу ялинку шишками. Наносите на них по краплі клею, а потім прикріплюйте на конус. Краще почати з самого широкого ряду, а потім просуватися вгору до вістря ялинки. Замаскуйте просвіти маленькими горішками або шматками вати, що імітують сніг. Також підійдуть невеликі грудочки фольги.
6
Прикрасьте готову ялинку улюбленими іграшками, і ваш новорічний символ готовий! Використовуйте блискітки, якщо хочете надати їй особливо святковий вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QnYZKFgWWRA