Як розгойдати таланти.

Кожна людина рано чи пізно задається питанням - а що я можу? Що з себе уявляю? Чи був я чимось обдарований? Самопоіска - нормальне явище, якого не варто соромитися. І якщо з'явилися подібні думки - треба взяти і піти вчитися тому, до чого коли-небудь була схильність.
Інструкція
1
Вчитися ніколи не пізно. Сам факт того, що з'явилася необхідність в отриманні певних навичок і знань, вже повинен викликати повагу.
2
До того ж, за запевненням вчених, немає людей, абсолютно позбавлених будь-якого таланту. Або, на худий кінець, який-небудь здібності. Все і у всіх присутня. Можна привести звичайний приклад з музикою. Більшість людей з радістю говорять про те, що у них немає слуху, що ведмідь їм не тільки наступив на вухо, але і витанцьовував там канкан з усім сімейством.
3
Насправді слух є у переважної більшості людей. Як і здатність до малювання, до співу, до танців і всьому іншому.
4
Якщо все ж з'явилося бажання розвинути в собі наявні здібності і таланти , то прямий шлях на розвиваючі курси. Це, природно, якщо є хоча б абстрактне уявлення про те, що потрібно розвивати.
5
Якщо ж навіть поняття не маєте, що у вас є, а чого немає, то варто навідатися до психолога (не варто лякатися, нічого страшного тут немає). Кваліфікований фахівець допоможе розібратися в тому, якими талантами і навичками володіє його «пацієнт», та спільно з ним розробити план подальших дій і курсів, які варто відвідати.
6
Якщо ж немає бажання або можливості вдатися до допомоги психолога, то можна зайнятися самоаналізом. Для цього варто взяти папір і ручку і записувати все, що зможете згадати про себе, що було цікаво, чим захоплювалися. Складений список дозволить на перший час звузити кількість варіантів, бо якщо зайнятися всім одразу, то можна швидко перевтомитися. І бажання чомусь вчитися пропаде начисто.
7
Головне в цій справі - розумний підхід і терпіння.