Як роздрукувати електронний квиток. Електронний квиток роздрукувати.

Сенс електронного квитка саме в тому, що в паперовій формі його не існує. Вся інформація про пасажира зберігається в електронному вигляді, а при реєстрації та посадці від нього вимагається тільки паспорт. Однак це не заважає при бажанні роздрукувати маршрут-квитанцію авіаквитка і бланк підтвердження замовлення на сайті РЖД або компанії-посередника.
Інструкція
1
Доступ до інформації про своє замовлення ви можете отримати в особистому кабінеті на сайті, на якому його придбали (авіакомпанії, РЖД або посередника). Для цього потрібно відкрити відповідну веб-сторінку і авторизуватися за допомогою логіна і пароля, а потім перейти в розділ з інформацією про свої замовленнях.
2
Маршрут-квитанція електронного квитка на авіарейс по Росії доступна на сайті системи бронювання «Сирена», а міжнародний або іноземній авіакомпанії - AMADEUS. Пошук здійснюється за номером бронювання, вказаною в маршрут-квитанції, і прізвища пасажира. Ці сервіси зручні для перевірки онлайн покупки на сторонньому сайті, а роздруківки маршрут-квитанцій з них і з сайту, на якому куплений квиток, рівнозначні.
3
Отримавши доступ до всіх своїх замовленнях, відкрийте зацікавив і, якщо до вашого комп'ютера підключений принтер, відправте маршрут-квитанцію на друк.
4
Якщо ваш домашній або робочий комп'ютер до принтера не підключений, ви можете скористатися послугами інтернет-кафе, повторивши процедуру в описаному вище порядку, або зберегти веб-сторінку з маршрут-квитанцією на зовнішньому носії (флешці, CD чи іншому) , а потім відкрити і роздрукувати на будь-якому іншому комп'ютері, з'єднаному з принтером.
Корисна порада
Роздруковану маршрут-квитанцію корисно мати на випадок тривалої затримки або скасування рейсу. На ній представники авіакомпанії зроблять відповідну відмітку, що дозволяє вам обміняти квиток або отримати гроші за нього в касах аеропорту.