Як навчитися жонглювати.

Якщо ви хочете знайти веселе і корисне хобі, здивувати своїх друзів, розвинути в собі спритність і витривалість, або знайти оригінальний спосіб боротьби зі стресом, тоді вам необхідно навчитися жонглювати!

Жонглювання не тільки демонструє ваш талант, а й активізує діяльність півкуль головного мозку, а це позитивно впливає на ваше самопочуття і творчий потенціал.Еслі ви вирішили навчитися жонглювати, то першим ділом вам необхідно вибрати предмети, які будуть злітати з ваших рук. Це можуть бути м'ячики, яблука, ручки, горіхи - дайте волю своїй фантазії, тільки вибирайте однакові форми. Спочатку перекидаєте перший предмет однією рукою, потім - з правої в ліву, і навпаки. Але не дивіться на свої руки, краще сконцентруйте погляд на вищій точці траєкторії летить предмета. Ідеальна позиція для жонглювання - коли ваші лікті знаходяться біля боків, руки на рівні талії, а киданий предмет пролітає прямо перед носом. Ви трохи потренуєтеся і зможете почувати об'єкт, яким жонгліруете, придбаєте звичку. Щоб перевірити свої відчуття, спробуйте підкинути його з закритими очима. Спіймали? Ні? Тоді вчимося далі. І беремо друге яблуко-мячік- горішок. Підкидаємо правою рукою перший. Він летить, летить, летить ... за звичкою, яка вже у вас виробилася, прямо в ліву руку, і коли він вже на рівні ваших очей - ви викидаєте лівою рукою другий предмет за тією ж самою звичною траєкторії. Не хвилюйтеся. Не нервуйте, якщо з першої спроби предмети не розминулися в повітрі, і сталося зіткнення, ви ж не кришталевими туфельками жонгліруете, так що сміливо спробуйте ще раз. Можливо, ваші предмети відлітають не в ту сторону, це тому, що ви кидаєте їх не прямо вгору, а трохи від себе. Просто зверніть увагу на напрямок кидка і виправте його. Щоб жонглювати трьома предметами, два з них візьміть в одну руку. Починайте кидок з цієї руки, ловлячи його другий, свого часу вже викинула назустріч другий предмет, що летить в першу руку, вже викинула йому назустріч третій предмет і т.д. і т.п. Подумки намалюйте перед собою картинку. Ніби ваші м'ячики-яблука-ручки залишають за собою райдужний слід, і доведіть цей образ до досконалості! Почергове жонглювання предметами - саме стандартне вправу, основа майстерності. Як тільки ви навчитеся його виконувати, з легкістю зможете управляти самими нестандартними траєкторіями польоту предметів. Придумати елементи жонглювання допоможе не тільки фантазія, а й набуті навички, вони підкажуть вам двічі зловити предмети однією рукою, або взяти четвертий елемент для жонглювання, або попросити прийняти участь у вашому уявленні зрітелей.Сам процес вам вже зрозумілий, тепер тільки практика зможе зробити з вас спритного жонглера. Підніміть розсипалися предмети і підкиньте їх ще раз. І ще десять разів, двадцять, та хоч сто! Ваші зусилля будуть сповна винагороджені посмішками і захопленими оцінками ваших дітей, друзів і близьких.

Навчитися жонглювати досить складно, але терпіння, цілеспрямованість і постійні тренування дозволять вам розвинути в собі цей талант. Починати краще з одного м'яча, вибираючи невеликі варіанти з мінімальним відскоком, наприклад, м'ячі для пінг-понгу або просто картоплини.
Інструкція
1
Перша вправа розвиває відчуття м'яча і вчить руки правильному руху. Потрібно взяти один м'яч і перекидати його з руки в руку на рівні очей, при цьому підкидати м'яч потрібно ближче до центру корпусу, а ловити біля краю, тобто руки в процесі повинні «ходити».
2
На наступному етапі, можна починати тренування з двома м'ячами. Для цього потрібно перекидати їх з руки в руку.
3
Ви підкидаєте перший кулю до максимальної висоти правою рукою, і коли він знаходиться у верхній точці, підкидаєте друга куля лівою рукою. Відповідно перший кулю потрібно зловити лівою рукою, а другий - правою.
4
На перших порах другий кулю можна просто перекладати в праву руку, розраховуючи оптимальну висоту польоту першої кулі, для здійснення операції з другим. Потім можна переходити до невисокого кидку другої кулі, а потім, тренувати вправу з максимальною висотою.
5
Найскладніше впорається з трьома м'ячами, тому переходити до збільшення кількості м'ячів, потрібно тільки тоді, коли ви легко справляєтеся з двома. Для вправи потрібно взяти один м'яч в ліву руку і два в праву.
6
Ви викидаєте перший м'яч з правої руки, коли він досягне максимальної висоти викидаєте м'яч з лівої руки.
7
Ловіть перший м'яч лівою рукою, і швидко викинувши останній третя куля з правої руки, ловите їм друга куля з лівої руки.
8
У підсумку ловите останній кулю лівою рукою, і дві кулі опиняються в лівій руці і один у правій.
9
Тепер потрібно виконати вправу в зворотному порядку. Це і є основний принцип, який потрібно усвідомити, а далі справа залишається за малим, потрібно просто збільшувати стабільність жонглювання і нарощувати швидкість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vzCtZ9KBQCY