Як поліпшити звук на комп'ютері. Як поліпшити якість звуку на комп'ютері.

Музика - воістину чудовий ресурс для відновлення сил і відпочинку. За допомогою музики ми можемо створити собі такий настрій, яке захочемо - ми можемо як налаштуватися на енергійне дію і відмінно розслабитися після важкого робочого дня. Для того щоб максимізувати задоволення від прослуховування улюбленої музики, в наших силах покращити її звучання.
Інструкція
1
В першу чергу зверніть увагу на аудіокодек, який у вас встановлений. Відновите його до останньої версії.
2
Найкращим плеєром для прослуховування музики на комп'ютері на даний момент є winamp. Експериментуйте з еквалайзером як вручну, так і з використанням предустановок, які вже закладені в нього, до оптимального результату.
3
Для того щоб змінити гучність програвання треку, ви можете як збільшити гучність на комп'ютері , так і змінити гучність самого треку. Для цього вам необхідно використовувати музичний редактор. Нормалізуйте рівень звучання треку до того рівня, який вам потрібен, і збережіть.
4
Динаміки, які встановлені на більшості ноутбуків, годяться хіба що для програвання системних звуків windows. Купіть додаткові колонки або аудіо систему, якщо вам дозволяє бюджет.
5
Якщо ви хочете домогтися найкращого звучання, разом з аудіосистемою догляньте собі аудіо карту, від якої залежить якість звуку під час його програвання.
6
Скачайте і встановіть собі спеціальні ефекти, які можуть змінити звучання музики, програмно обробляючи вихідний звук.