Як продавати в'язані речі. сайти для продажу в'язаних речей.

Отже, ви вирішили заробити гроші, продаючи в'язані речі через інтернет. І от, ви вже розмістили фото і опис вашого вироби на сайті, але покупці чомусь не поспішають купувати ваш товар. Чому ж так відбувається? Швидше за все, справа в неякісних фотографіях вашого товару та/або в його невідповідному описі. Тому, перш ніж виставляти свої роботи на загальний огляд, ознайомтеся з порадами, які приведені в даній статті.
Інструкція
1
Фото ізделіяПокупая в інтернеті, люди в першу чергу звертають увагу саме на фотографію товару, адже у них немає можливості помацати або приміряти придивилася річ. Тому фото ваших в'язаних виробів завжди повинні бути якісними! Щоб отримати якісні фото ваших товарів, врахуйте декілька моментів, як продавати в'язані речі .
2
1. Фотографувати речі найкраще при денному освітленні, а не при штучному. В ідеалі фотографувати речі потрібно на вулиці, не використовуючи при цьому спалах.
3
2. Якщо ви збираєтеся продавати в'язану одяг, то фотографувати її найкраще на моделі. Думаю, що знайти модель не повинно бути для вас великою проблемою. Напевно у вас знайдеться подруга, дочка або сестра, яка погодиться стати вашою моделлю. Якщо ж модель з якихось причин знайти не вдасться, то на допомогу вам може прийти манекен.
4
Опис ізделіяІтак, у вас вже є хороші, якісні фотографії ваших в'язаних виробів. Але це ще не все! Також важливим моментом у продажу в'язаних речей є і опис вашого товару. Описуючи ваше в'язане виріб, обов'язково вкажіть його розмір, вкажіть склад пряжі. Також можете вказати індивідуальні особливості вашого товару. Наприклад, якщо річ дуже м'яка і ніжна на дотик, то вкажіть це в описі товару, також, якщо річ колеться, то вкажіть і це.
5
Ще багатьом потенційним покупцям подобається, коли авторська річ має свою назву. Наприклад, складаючи опис товару, напишіть не просто в'язана сумочка, а в'язана сумочка «Ніжний світанок». Не соромтеся придумувати назви своїм товарам, адже кожен з них неповторний, тому в кожного виробу просто зобов'язане бути ім'я. Той, хто захоче купити ваш товар, відчуватиме, що він стане володарем унікальної авторської речі , яка має своє обличчя і характер.