Як знизити дитині високу температуру. Як знизити температуру в однорічної дитини.

Знизити високу температуру у дітей не завжди виходить без допомоги фахівця, проблема в тому, що більшість сильнодіючих препаратів не можна давати малюкові. Якщо градусник прагне вгору, спробуйте знизити температуру стандартними засобами, які застосовуються в терапії у дітей. При неефективності елементарних засобів - викличте педіатра, висока температура може спровокувати ряд ускладнень.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - парацетамол. Дайте в потрібній дозі сироп або поставте свічку. Уже через кілька хвилин градусник повинен показувати меншу цифру, якщо цього не відбулося, давати повторно не рекомендується без дотримання інтервалу. Якщо ви дали звичайну таблетку, поліпшення настане не раніше, ніж через 30-60 хвилин, так як всмоктується вона в кров кілька довше, ніж сироп.
2
Зніміть з малюка весь одяг, тіло повинно остигати. Розведіть слабкий оцтовий розчин і протріть дитини, температура повинна стрімко знижуватися, але і це далеко не завжди. Чи не натирайте горілкою, вона проникає в кров і викликає інтоксикацію, яка і так є в організмі при застуді. Звичайно, спиртне знижує температуру , але у дитини може початися сильна нудота.
3
Змішайте малинове варення з теплою водою і давайте його впродовж дня. Малина природним шляхом знизить температуру , а також виведе інтоксикацію з організму, тому що має потогінну ефектом. Якщо у дитини є алергія на неї, краще не використовуйте, стан може тільки посилитися.
Зверніть увагу
Ніколи не давайте дитині аспірин, може розвинутися гостра жирова дистрофія печінки, яка нерідко закінчується летальним результатом.
Корисна порада
Якщо немає вдома парацетамолу, або він не діє, можете використовувати ібупрофен. Але всі лікарські засоби повинні бути для дітей і відповідати їхньому віку.