Як варити пшоно, щоб воно було смачним. Як приготувати куліш.

Однією з найкорисніших круп по праву вважається пшоно. У ньому багато кремнію, міді, клітковини, заліза, фтору, магнію та марганцю, тому вживання пшоняної каші сприяє зміцненню тканин, очищенню кишечника від шлаків.

Існує не один рецепт, як варити пшоно. Для приготування розсипчастої або напіврідкої каші використовується вода або молоко, а також фрукти, сало, гарбуз.

Що потрібно врахувати перед тим, як варити пшоно?

  1. Перед варінням пшона необхідно добре промити його в декількох водах. Після відділення сміття і бруду з крупи вода придбає прозорість, а пшоно втрачає свою природну гіркоту. Остання вода повинна бути гарячою, що дозволить трохи розпарити крупу.
  2. Правильно варити пшоно - в неемальовану каструлі з товстим дном і на повільному вогні. В такому випадку каша не пригорить і збереже свій істинний смак.
  3. Під час приготування крупа збільшується в об'ємі у декілька разів, тому потрібно використовувати посуд відповідної ємкості.

Як правильно варити пшоно?

Приготування пшона нескладно. Все залежить від того, що потрібно отримати - розсипчасту, в'язку або напіврідку кашу. У першому варіанті співвідношення крупи і рідини становить стакан крупи - півтори склянки рідини. Для «розмазні» на 3 склянки крупи береться 3,5 склянки рідини, для страви в'язкої консистенції потрібно 2 пшона на 2,5 склянки жідкості.Готовят пшоняну кашу в два етапи. Спочатку крупу заливають водою і варять по напівготового стану приблизно 15 хвилин. Після чого воду акуратно зливають, додають в кашу гаряче молоко, варять її вже до загустіння. Потім додають масло і дають розпаритися в теплому місці, наприклад, в розігрітій духовці.

Як варити пшоно з гарбузом?

Дуже смачна пшоняна каша з гарбузом. Щоб її приготувати, будуть потрібні скибочки свіжого гарбуза, очищені від зерен і шкірки. Овоч заливають водою і бланширують не більше 15 хвилин. Потім в гарбузовий відвар засипають промите пшоно, варять кашу протягом 20 хвилин, періодично її помішуючи. Після чого каструлю з загустевшей сумішшю накривають щільно кришкою, дозволяючи їй попре протягом півгодини. Таку кашу можна варити і на молоці. Масло до неї подається окремо. Пшоно відмінно поєднується з чорносливом, горіховим маслом, тому в кашу з нього часто додають і ці інгредієнти. Як варити з пшона куліш? Куліш - це смачно, поживно, корисно. Його приготування не представляє складності. У киплячу підсолену воду опускають пшоно і варять майже до повної готовності. Після чого в рідку суміш додають картоплю, порізану кубиками, і варять ще півгодини. В кінці приготування в куліш кладуть цибулю і сало, прожаренние разом, дають настоятися страві протягом 5-10 мінут.Уже при подачі на стіл куліш посипають зеленню.