Як поліпшити швидкість інтернету.

Найчастіше нам не вистачає швидкості інтернету для виконання певного завдання - повільно завантажується файл або дуже довго вантажиться сайт. Існує кілька методів поліпшення швидкості інтернету , і всі вони безпосередньо пов'язані з оптимізацією входить і виходить трафіку. Для цього необхідно визначити, де ми хочемо домогтися максимальної швидкості - при закачуванні або при веб-серфінгу.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте браузер, і вам не вистачає швидкості для завантаження інтернет-сторінок, ви можете полегшити вхідний трафік, тим самим збільшивши швидкість для завантаження інформації. Для цього в настройках браузера необхідно відключити показ і завантаження картинок. Це збільшить швидкість вашого з'єднання в кілька разів. Слідкуйте за тим, щоб вашій роботі в браузері не заважали закачування і щоб у вас не було включено торрент - менеджери закачувань можуть з легкістю заблокувати канал.
2
Для того щоб максимально збільшити швидкість трафіку при веб-серфінгу, використовуйте Opera mini. Цей браузер був призначений для мобільних телефонів, тому перед тим як ним користуватися, скачайте і встановіть java емулятор. Відключіть в налаштуваннях браузера картинки, і ви будете приємно здивовані тим, що замість звичних трьохсот кілобайт одна сторінка сайту займає максимум тридцять кілобайт.
3
У випадку якщо ви хочете збільшити швидкість закачування, вам потрібно вимкнути браузер, щоб весь трафік йшов саме на скачування файлу. Виставте пріоритет закачки і швидкість скачування по максимуму і вимкніть можливі обмеження на швидкість скачування файлу.