Як обробляти креветки.

Надзвичайно ніжне і смачне м'ясо креветок використовують у багатьох кухнях світу. Способів приготування страв з креветок величезна безліч, в будь-якому випадку, перед приготуванням вам буде потрібно очистити їх. Виконати дану процедуру можна як до, так і після приготування, все залежить від рецепта вашого страви.
Вам знадобиться
  • Гострий ніж або кухонні ножиці, обробна дошка.
Інструкція
1
Промийте креветки під холодною проточною водою.
2
Очищати креветки необхідно з голови. Відріжте голову гострим ножем або відірвіть пальцями.
3
Гострим ножем або спеціальними ножицями розріжте панцир за зовнішнім вигину уздовж. Акуратно витягніть креветку, чи не пом'явши і не зіпсувавши зовнішній вигляд.
4
Зробіть невеликий надріз посередині креветки і витягніть ножиком жилку, підчепивши вістрям.
5
Очищені креветки ще раз промийте під проточною водою.
Зверніть увагу
Креветки особливо популярні в рецептах різних дієт. Це і смачно, і корисно. Однак переїдати їх не слід, все добре - в меру.Не готуйте креветки занадто довго, достатньо кількох хвилин для їх приготування, інакше вони вийдуть жесткімі.Чтоби купувати свіжі хороші креветки, звертайте увагу на їх зовнішній вигляд: панцир має бути блискучим без чорних цяток , запах не повинен бути різким. Якщо у вас виникли якісь підозри з приводу їх свіжості, краще відкладіть покупку.Еслі при варінні панцир креветок став прозорим, знімайте їх з вогню, вони готові.
Корисна порада
Подавати креветки можна з рисом, з овочами або просто з декількома дольками лимона. З креветок виходить відмінна закуска до пива, особливо якщо їх попередньо пожаріть.Покупайте креветок трохи більше, ніж потрібно в рецепті, врахуйте, після очищення їх вага зменшитися на треть.Креветкі середньої величини і дрібні зазвичай не потрошать. Однак у великих і королівських креветках необхідно прибирати жилку, оскільки в ній може міститися пісок.