Як пронумерувати сторінки в word. Як відновити логін на Яндексі.

Ви вирішили написати курсову, диплом чи книгу? Пронумеровані сторінки будуть набагато зручніше, не доведеться шукати продовження за змістом тексту. Потрібно буде просто подивитися нумерацію. Якщо вас зацікавило питання, як пронумерувати сторінки в Microsoft Office Word, значить, вам просто необхідно дочитати статтю до кінця і дізнатися, як це робиться.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, встановлена програма Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Відкрийте документ Microsoft Office Word, який необхідно пронумерувати.
2
Тепер дивіться на верхню панель навігації. Там є вкладки: «Файл», «Главная», «Вставка», «Розмітка сторінки » і так далі. Натискаємо на вкладку "Головна".
3
Тепер дивимося на підрозділи зліва направо. «Сторінки», «Таблиці», «Ілюстрації», «Посилання», «Колонтитули» - вони і потрібні для того, щоб пронумерувати сторінки в Microsoft Office Word.
4
Підписи «Верхній колонтитул», «Нижній колонтитул», «Номер сторінки » - натискаємо на цей значок в панелі.
5
З'являється розсовує меню, де ви зможете вибрати, в якій частині сторінки повинна бути нумерація.Вверху, внизу, на полях, поточне становище. Також можете вибрати формат номера сторінок або видалити нумерацію сторінок. На титульній сторінці, наприклад, номер абсолютно ні до чого. В випадаючих меню ви знайдете масу варіантів оформлення номерів сторінок.
6
Виберіть положення номера на сторінці, наприклад, знизу. Натискаєте - бачите спадне меню, де повинні вибрати вподобаний варіант з маси запропонованих. Можна зробити нумерацію в Microsoft Office Word величезною кількістю способів: і в кружечку, і з красивою віньєткою, збоку, горизонтально, вертикально, шрифт може бути звичайним, може бути курсивом. Можете вибрати римські цифри або арабські. Загалом, корпорація Microsoft постаралася для вашої зручності.
7
Як тільки ви виберете тип номера і положення на сторінці - з'явиться вікно роботи з колонтитулами, де ви зможете просто вручну видалити номери сторінок, де вони не потрібні. Якщо вас все влаштовує - просто натискаєте на червоний хрестик в кінці панелі «Закрити вікно колонтитулів».
Часто з використанням текстового процесора Microsoft Office Word створюються досить об'ємні документи, орієнтуватися в яких без нумерації сторінок вельми незручно. У цьому додатку є достатньо проста у використанні функція додавання номерів, яка дозволяє по-різному розміщувати їх на аркушах документа.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ, сторінки якого потрібно пронумерувати. Якщо ж ви тільки починаєте створювати цей документ, зверніть увагу, що в повній мірі користуватися функціями нумерації зможете не раніше, ніж він буде заповнений більше чаєм на одну сторінку. Інша обов'язкова умова активації потрібних кнопок в меню програми - робота в режимі «Розмітка структури» або «Черновик». Кнопки перемикання режимів розміщені в правому нижньому кутку вікна програми, поряд з повзунком масштабування.
2
Перейдіть на вкладку «Вставка» і в групі команд «Колонтитули» розкрийте список, що випадає «Номер сторінки» - в нього поміщено чотири підрозділи, кожен з яких містить кілька варіантів розташування номерів на сторінках. Ви можете вибрати розміщення їх, наприклад, у верхнього краю зліва чи справа, на середині висоти лівого або правого обрізу аркуша і т.д. Після того, як ви зробите вибір, Word пронумерує сторінки, додасть в меню ще одну вкладку - «Робота з колонтитулами: Конструктор» - і включить режим редагування номерів сторінок.
3
За допомогою елементів управління групи команд «Положення» нової вкладки встановіть розміри відступів від краю листа і від тексту. Тут же можна задати різне оформлення нумерації на парних і непарних сторінках документа, а також спеціальне оформлення номера заголовної сторінки. Для цього спочатку клікніть по кнопці «Параметри» і поставте позначки в потрібних чекбоксах. Потім перейдіть на потрібну сторінку (четную, непарну, заголовну) і в тому ж списку, що випадає «Номер сторінки» - він продубльований в найпершій групі команд цієї вкладки - виберіть інший варіант оформлення номера. Робити це для кожної сторінки окремо не доведеться - вибір для однієї парною (або непарній) сторінки відіб'ється і на всіх інших парних (непарних), як вже існуючих, так і набраних згодом. Якщо обраний варіант розміщення номерів вам не подобається, ви можете замінити його за допомогою елементів цього ж списку, що випадає «Номер сторінки».