Як проклеїти двері.

Заміна проводки, що проходить через двері автомобіля, або заміна бічних динаміків завжди ведуть до малоприємного заняттю по проклейке дверей. Якщо цю процедуру проробляти неакуратно, матеріал може швидко відійти, можуть стирчати окремі ділянки, але в будь-якому випадку двері, та й машина в цілому, втратять свій естетично привабливий вигляд. Щоб подібних речей не сталося, існує ряд правил, які допомагають не здійснювати подібних помилок.
Інструкція
1
Закупити всі необхідні матеріали та інструменти, які вам знадобляться під час роботи. Вирушайте в магазин, повідомте модель машини або навіть покажіть консультанту автомобіль, до якого підбирається матеріал для шумоізоляції, щоб продавець більш точно підказав вам оптимальний варіант для вашої моделі. В середньому, на одну легкову машину доводиться витратити близько 5-7 тисяч рублів.
2
Придбайте або візьміть в борг необхідний інструмент: ножиці, маркер, невелика рулетка, прокаточний валик, будівельний фен. Якщо ви будете проводити роботи самостійно, у вас піде приблизно пара днів.
3
Зніміть обшивку дверей. Це зробити нескладно, але слід запам'ятати, звідки був вийнятий який кріплення. Це забезпечить вам гарантію того, що після зворотного монтажу все стане на свої місця. Не забувайте про декілька шурупів, які, як правило, знаходяться в ручці автомобіля, інакше ви можете випадково пошкодити обшивку, знімаючи покриття. Після того як всі кріплення викручені, отстегните покриття за допомогою викрутки. Найкраще обмотати викрутку ізолентою, а бажано і не один раз, що допоможе захистити ваш автомобіль від подряпин, які часто наносяться в процесі демонтажу оббивки.
4
Наріжте обраний вами матеріал малими вставками під розмір двері . Даними фрагментами закривають окремі поглиблення в двері . Далі підготуйте верхній, основний фрагмент, щоб закрити їм всю внутрішню двері. Переконайтеся, що ви також проклеїли і заводські монтажні отвори.
5
Проведіть по аналогії шумоізоляцію всіх інших дверей вашої машини, поставте на місце верхній шар, і ваш автомобіль може вважатися офіційно прокачаним.