Як їсти сир.

Традиційно питання про те, як є будь-які продукти, виникає лише при необхідності відвідати світський захід. Якщо ви малознайомі з правилами етикету або не стикалися з особливостями вживання різних страв, то ознайомитися з такими слід заздалегідь - ви ж не знаєте, що саме подаватимуть на прийомі.

Хоча й похід в ресторан, де може бути фуршет, - привід придбати нові навички, так як саме вміння правильно їсти сир для багатьох гурманів світу є показником доброго виховання.

Отже, як є сир правильно

Якщо на фуршеті або на столі присутня блюдо з сирами, то, як правило, на ньому представлені різні сорти, які відрізняються не тільки смаком, але і ароматом. Відповідно, якщо брати такі одними і тими ж приладами, запах і присмак змішається. Тому на блюді повинні також знаходитися і окремі ножі для кожного сорту. Коли перед вами блюдо, яке сервіровано єдиним ножем, то для отримання максимального задоволення від аромату і смаку сиру, ніж можна витирати об шматочок хліба. Якщо на блюді присутні тверді сорти, то слід скористатися масивним ножем з двома ручками. Але зазвичай такі сири розрізають попередньо. Щоб їсти сир правильно, не використовуйте вилку. Для цього продукту подається спеціальний ніж з парою зубців, які й виступають виделкою в даному випадку. За допомогою цього приладу сир кладуть на хліб, але не в рот! З сиром вживають тільки вино. Причому слід розуміти, що з кожним сортом поєднується і особливий напій. Тому якщо ви самостійно сервіруєте стіл, то врахуйте необхідність не тільки подати різні прилади для сиру, але і підібрати потрібні сорти вина.

З яким вином подавати сир

Щоб порадувати своїх гостей-гурманів , ви можете максимально точно підібрати сорт вина і сиру. Так, брі та камамбер, як і інші м'які сорти з цвіллю, подаються в основному з білими, кислуватими винами, так як ці сири мають досить насиченим смаком. Гострий і солоний рокфор оптимально подати з десертним напоєм. Ропні сири з козячого або овечого молока прийнято подавати з сухими білими винами. Такі гострі сири, як коргонзола, чудово поєднуються з десертними напоями, наприклад, мускатних сортів. Хоча часто їх подають і з червоними солодкими винами. Тверді сорти краще всього поєднуються з червоними напоями, причому, бажано сухими. З такими напоями подають пармезан, емменталь та інші види твердих сирів. Відповідно, вибираючи сир і підбираючи під нього вино, не забудьте про правильну сервіровці, адже буде дуже незручно їсти сир, якщо ви подасте невідповідний ніж.