Як роздробити камінь.

Якщо вам потрібно роздрібнити певну кам'яну породу, ви можете зіткнутися з низкою проблем. Не має значення, чи хочете ви позбутися величезних валунів, що заважають вашої будівництві на задньому дворі або від декількох невеликих кругляків з метою зробити з них пісок для зимової насипу, вам буде потрібно певна апаратура і прийоми, щоб зробити це.
Інструкція
1
Вирушайте в магазин. Якщо ваші засоби дозволяють зробити вам кілька покупок і ви просто не знаєте, що саме купувати, даний спосіб саме для вас. В будівельному центрі проконсультуйтеся з продавцем. Розкажіть про розміри вашого "ворога" і розмір, до якого вам необхідно його зменшити. Якщо габарити валуна занадто великі, швидше за все, вас врятує тільки динаміт, проте просто так вам його не продадуть. Вам доведеться викликати спеціальну бригаду. Якщо ж габарити каменю досить прийнятні, то вам підберуть або пристойну кувалду, або хорошу електричну камнедробітельную машину. Не забудьте також купити щонайменше захисну маску. Булижник обов'язково захоче помститися, запускаючи в вас різні дрібні друзки, які можуть вам нашкодити.
2
Візьміть шматок щільної тканини і помістіть камінь в неї, якщо вам потрібно розтовкти зовсім невеликий кам'яний матеріал для виробів та іншого. Гарненько закріпіть вузол на получившемся кульку, щоб не було зайвих отворів, через які могли б випадати окремі осколки. На жаль, якщо тканина недостатньо міцна, ці отвори все одно так чи інакше з'являться.
3
Покладіть згорток на відкритий простір з твердою основою (наприклад, асфальт) під ним. За допомогою молотка починайте дробити камінь , час від часу струшуючи кульок таким чином, щоб всі частинки виявлялися на одній стороні. Продовжуйте цю процедуру, поки не отримаєте кам'яну дріб потрібного вам розміру.