Як прошити і пронумерувати.

Існує кілька загальних правил для прошивки і нумерування дипломної чи курсової роботи. Сучасні друкарні надають послуги прошивки документів і рефератів, але цілком можна зробити це і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - папка-швидкозшивач;
  • - дирокол.
Інструкція
1
Курсова робота чи диплом в сучасних умовах пишеться на комп'ютері та роздруковується на аркушах стандартного формату А4. Зліва на аркушах залишають побільше місця (2 см) для прошивки. Номер ставиться внизу кожної сторінки в правому куті. При цьому не нумеруються титульний аркуш і аркуш змісту, який йде слідом за титульним. Номери сторінок йдуть по порядку, починаючи з аркуша, що містить введення до роботи. Номер цієї сторінки може бути 2, 3 або 4, якщо на зміст пішло дві сторінки або знадобилися якісь додаткові аркуші, наприклад для відміток викладача. Головне - не забудьте врахувати це при складанні списку знімків до роботи.
2
Придбайте папку зі швидкозшивачем. Діркопробивачем продирявьте всі аркуші там, де вони будуть вдягатися на швидкозшивач. Зберіть листи в папку, починаючи з останнього, і зафіксуйте швидкозшивач.
Корисна порада
Якщо робота дуже об'ємна, краще звернутися в друкарню, де листи прошиють пластиковою пружиною. Швидкозшивач може не витримати великого обсягу аркушів, буде мимоволі відкриватися. Правда ви не зможете витягнути і замінити зіпсовану сторінку з прошитої друкарським способом роботи.