Як зробити подарункову упаковку.

Оригінальна упаковка для подарунка - коробочка у формі подушечки (pillow box), яка навіть після вилучення з неї презенту може стати милою деталлю інтер'єру - такий, наприклад, як шкатулка для прикрас.
Вам знадобиться
  • Захисне покриття для столу (лінолеум або твердий картон). Тверда папір для коробочки. Лінійка. Ножиці. Олівець. Різак (канцелярський ніж, плакатний ніж і т.п.). Непишучих ручка. Круглий предмет-трафарет (наприклад, блюдце). Декоративні елементи. Скотч.
Інструкція
1
За допомогою олівця і лінійки варто розділити папір на три частини - по 10, 10 і 1,5 см.
2
Потім знадобиться предмет для накреслення кола. Можна обвести звичайне блюдце в тих місцях, де будуть краю подарункової коробочки.
3
Тонкою непишучих ручкою слід продавити борозенку, по якій доведеться згинати краю. Блюдце все так само використовується як трафарет.
4
Лінійкою і ручкою варто провести по місцях згину коробочки, а потім ножицями або різаком вирізати розгортку. Також можна прорізати маленькі отвори в клапанах, щоб зручніше було відкривати, - тільки з одного боку.
5
Потім коробочку-подушку можна прикрасити декоративними елементами (наприклад, блискітками), скласти, протягнути стрічку і зав'язати її на бант. Після треба акуратно загнути краю; клапани з напівколами варто загнути в першу чергу, щоб вони опинилися всередині, а цілі клапани - зовні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=08XPmqKYSJ4
Зверніть увагу
Після упаковки подарунка коробочку слід акуратно заклеїти скотчем - найкраще двостороннім.
Корисна порада
Неважко зробити упаковку більшого чи меншого розміру, зберігаючи пропорції.