Як поліпшити репутацію.

Створення та поліпшення ділової репутації - прямий шлях до багатства. Якщо ви хочете жити безбідно і витрачати мало сил на отримання бажаного, вам потрібно прагнути до того, щоб ваша репутація в світі бізнесу була бездоганною. А для цього потрібно проконтролювати кілька важливих речей.
Інструкція
1
Тримайте слово. Проявляйте обов'язковість. Обов'язковою вважається не той, хто виконує обіцяне ціною будь-яких зусиль. До числа надійних ділових партнерів відносять того, хто не обіцяє того, що зробити не в силах. Не давайте зайвих обіцянок і виконуйте те, що вже пообіцяли.
2
Дотримуйтесь тимчасові рамки. Пунктуальність - рідкісна риса російських бізнесменів. Навчіться правильно планувати свої справи. Даючи обіцянки з приводу термінів, додавайте трохи часу на непередбачені обставини. Грамотно позначайте тимчасові рамки проектів. Краще взяти часу з запасом і здати проект раніше, ніж пообіцяти зробити терміново і не встигнути.
3
Намагайтеся робити роботу максимально якісно. Російський бізнес повільно осягає аксіому «На якості не можна економити». І якщо ви будете робити роботи по проекту максимально добре, то від клієнтів не буде відбою. Нехай ви заробите менше конкурентів в короткій перспективі, зате в майбутньому у вас завжди будуть покупці.
4
Спілкуйтеся з колегами. Про всі ваші достоїнства повинні знати експерти вашого ринку. Репутація - це не тільки затребуване й бажане для ринку поведінку. Це ще й уміння донести до колег ідею про те, що ви - професіонал високого класу. Відвідуйте галузеві заходи, конференції, виступайте з доповідями, давайте інтерв'ю діловій пресі. Покажіть всім свою компетентність.
5
Тримайте зв'язок з клієнтами. Піднімаючись по кар'єрних сходах, деякі менеджери забувають підтримувати контакт із споживачем. Для того, щоб завжди бути в курсі вимог ринку, вам потрібно продовжувати контактувати з клієнтами. Це мають бути і прямі контакти в рамках спеціальних подій, і спілкування через пресу.
Корисна порада
Основа гарної репутації - збіг слова і діла. Намагайтеся відповідати своєму публічному іміджу, і питання про те, як поліпшити репутацію, для вас стануть неактуальними.