Як перевірятися на паразитів.

Паразити можуть мешкати в будь-якому органі людини й роками нічим себе не проявляти. Пацієнта турбують скарги суб'єктивного характеру в залежності від місця їх проживання. Лікар починає призначати препарати для лікування того чи іншого органу і не здогадується зробити перевірку на паразитів . Зараження відбувається не тільки через брудні руки або від домашніх вихованців, як прийнято вважати. Можна отримати заселення паразитів через погано промиті овочі, зелень, фрукти, погано обробивши м'ясо або вжити в їжу заражену рибу.
Інструкція
1
В першу чергу перевіряють на паразитів , що мешкають в шлунково-кишковому тракті. Методом перевірки є здача аналізів на яйця-глист і зішкріб. Аналізи можуть не показати наявність паразитів з першого разу. Для достовірного результату здавати їх необхідно не менше трьох разів щодня. Кал здають в теплому вигляді і свіжий.
2
Якщо дані аналізи показали негативні результати, а лікар підозрює наявність паразитів у пацієнта, призначається обстеження крові на наявність антитіл. При позитивних результатах достовірність є 100%. Призначається антипаразитарний лікування і після його закінчення проводяться повторні обстеження з інтервалами.
3
При підозрі на наявність паразитів мешкають в печінці призначається зондування і перевірка взятого матеріалу. Якщо результати аналізів показали наявність даних паразитів , то проводиться тривале лікування в стаціонарних умовах, яке не завжди приводить до позитивного результату. Деякі пацієнти лікуються роками і не можуть позбутися паразитів . А потрібно було всього лише вживати перевірену рибу і піддавати її ретельної термічної обробки.
4
В цілях профілактики зараження паразитами завжди мийте руки перед їжею проточною водою з милом, ретельно мийте фрукти, овочі та зелень. Після миття все потрібно обдавати окропом. Не вживайте воду з неперевірених джерел або піддавайте її кип'ятіння. Ретельно проварюйте і прожарюйте м'ясо і рибу. Не вживайте некип'ячене молоко з-під корови. Краще беріть перевірені і пастеризовані молочні продукти в магазині. Не забувайте проводити профілактичну дегельмінтизацію домашнім тваринам, вчасно лікуєте їх від бліх. Позбавтеся від гризунів, які нерідко живуть в підвалах.
Зверніть увагу
При проведень серологічної діагностики в пробі (сироватці крові) визначаються антитіла до того чи іншого паразиту (аналіз на паразитів). Тобто це метод непрямого визначення інфекційного агента в організмі, в ході якого встановлюється наявність інфекції в організмі зараз/виявляється факт, що в якийсь момент у минулому організм зустрічався з даною інфекцією по відповідної реакції організму людини на цей контакт.
Корисна порада
Якщо пацієнт замислюється про те, де здати аналізи на глисти, то можливо, він виявив у себе деякі підозрілі симптоми. Основними ознаками наявності паразитів в організмі є Найбільш точним методом виявлення глистів є аналіз крові. У пацієнта забирається кров з вени. Час дослідження аналізу варіюється від 1 до 9 днів, в залежності від виду паразита. Такий аналіз відрізняється високою чутливістю, а його точність становить більше 95%.